Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Wiele młodych osób w Polsce śni o tym, żeby zacząć prowadzić własny biznes i osiągać sukcesy

Duży odsetek ludzi aktywnych i obrotnych śni, aby samemu sobie być szefem oraz zarządzać swoim biznesem. Chcą wyróżnić się oryginalnością.
franczyza
Author: pang yu liu
Source: http://www.flickr.com


polska
Author: Presidencia de la República Mexicana
Source: http://www.flickr.com


Niestety, jeżeli spojrzeć na statystyki, to powinna zrzednąć nam mina, ponieważ ponad 70% firm znika z rynku w czasie pierwszego roku swojego funkcjonowania. I przyczyną nie jest zła wola właściciela lub kiepski poziom usług. Najczęściej powód jest dosyć błahy - brak środków na reklamę lub zbyt liczna konkurencja. Ludzie przywykają do konkretnych marek i z niechęcią zamieniają je na inne, gdyż nie mają ochoty się zawieść. Pewnie jest to czynnik, który zniechęci młodych i ambitnych. Jednakże, nie powinno być tak, że należy zrezygnować ze swoich planów. Musimy po prostu znaleźć złoty środek. Jest przecież franczyza, która da nam możliwość bycia swobodnymi, ale z drugiej strony da to, co jest najważniejsze - cenioną markę.

Chcesz zgłębić więcej na prezentowany temat? To bardzo dobrze, gdyż pod tym hiperłączem odnajdziesz fascynujące dane, które Cię wciągną.

Dzięki temu nie będziemy zmuszeni tracić pieniędzy na promocję (rzadko kto ma wystarczające sumy na starcie), a nasz interes sam będzie kręcił się, ponieważ praca pod rozpoznawalnym logo dostarcza spore możliwości. Ludzi nie będziemy musieli już zachęcać do poznania czegoś innego, co da nam osiągnięcie sukcesu.
Rzecz jasna franczyza jest związana również z tym, że każdego miesiąca jesteśmy zobligowani opłacać pewnego rodzaju opłatę za korzystanie z istniejącego już logo, ale jak to zwykle w świecie biznesu bywa - nie ma nic za darmo. Jednak plusy przewyższają wszystkie niewielkie mankamenty związane z abonamentem.