Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Jakim sposobem zdobyć środki unijne?

Jeżeli myślimy nad tematem dofinansowania z UE, powinniśmy uwzględnić jedną z dogodnych opcji, jaką jest skorzystanie z leasingu. Wystarczy jedynie spełnić kilka warunków, by bez trudności skorzystać z takiej formy pomocy.

pieniądze w walucie euro
Author: Butz.2013
Source: http://www.flickr.com
Trzeba zacząć od tego, że leasing dofinansowany z UE jest adekwatny dla właścicieli przedsiębiorstw, którzy chcą zamówić sprzęty, narzędzia lub nieruchomości. Dobrze jest tutaj jednak zaznaczyć, że fundusze unijne dla małych firm i dla średnich firm są o wiele chętniej przydzielane, niźli dla tych największych.

Jeśli niniejszy artykuł jest dla Ciebie wartościowy, to przeczytaj też ten udostępniony tutaj wpis - on także będzie godny zainteresowania!

Bez znaczenia jest rodzaj działalności - jest on dowolny. W jaki sposób zatem można dostać dofinansowanie?Pierwszym etapem jest sklasyfikowanie kosztów, a więc rozeznanie czy zaliczają się one do jakiegokolwiek dofinansowania. Jeśli nie ma dla nas właściwego programu, nic nie zrobimy. Bez trudu przejdą wydatki na kupno potrzebnych do pracy maszyn czy ich instalację. W następnej fazie należy wybrać firmę leasingową, z jaką chcemy podpisać umowę i spisać należyty wniosek. Umowa może być podpisana dzień po i staje się podstawą do pozyskania wsparcia finansowego z UE. Konieczna jest jeszcze faktura, np. na zakup maszyny, a potem czekamy już jedynie na rozpatrzenie naszego wniosku. Wydaje go organ rozporządzający finansami unijnymi. Od czego uzależniona jest wysokość dofinansowania? Nade wszystko od kosztów związanych z poczynionymi zakupami, jednak trzeba nadmienić, iż nie może być ona wyższa niźli średnia wartość rynkowa danego sprzętu czy przedmiotu.

Czy masz ochotę może otrzymać link do strony gospodarka odpadami wrocław, gdzie czekają na Ciebie nowe posty? Sądzimy, że spodoba Ci się ten portal.

Wycenić go można samodzielnie bądź u rzeczoznawcy, który jest obeznany w temacie oraz profesjonalnie wykona powierzone mu zadanie.

Dzięki niniejszym wskazówkom prościej będzie starać się o uzyskanie wsparcia unijnego. Dobrze pamiętać, aby stosować się do wszystkich zaleceń oraz wytycznych, ponieważ uchroni to nas przed napotkaniem niepotrzebnych problemów i przedłużeniem się koniecznego postępowania. Wsparcie finansowe może bardzo pomóc nam w rozwoju oraz wybiciu się z szerokiej konkurencji działającej na rynku. W innym przypadku szybko możemy stracić swoją kluczową pozycję i będziemy zmuszeni niepokoić się o dalszy los firmy bądź całkowicie zamknąć swoją działalność. Bank BGŻ