Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Kontrola gaśnicy - czyli, następny temat pochodzący z rodzaju "co dobrze jest na ten konkretny temat wiedzieć?"

Dobra jakościowo gaśnica jest to zarówno niezbędna ochrona dla nas i dla naszych najbliższych - nie ważne, czy mamy taką w domku, czy też w samochodziku, przenigdy nie wiadomo, kiedy ma możliwość się przydać, albowiem jak to się mówi "przenigdy nie wiadomo, co może się wydarzyć".


pocięte niszczarką dokumenty
Author: rosmary
Source: http://www.flickr.com


Jednak każdy posiadacz gaśnicy winien wiedzieć o bardzo istotnej rzeczy - ma pojęcie o niej każdy kierujący pojazdem, w czasie gdy ktoś, kto ma ją wyłącznie w domku, oraz nigdy nie posiadał nawet podstawowego przeszkolenia związanego z ich znajomością, może wale o niej nie wiedzieć...


catering
Author: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Source: http://www.flickr.com
Gaśnica to rzecz, która to wbrew pozorom nie bywa trudna w obsługiwaniu, jednakże musi być - i tutaj zaznaczamy: MUSI - posiadać aktualną licencję, a by taką mieć, gaśnica gaśnice warszawa musi przynajmniej jeden raz do roczku zostać poddana konserwacji oraz przeglądowi, który to bywa zgodny z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. W skróceniu takie "zabiegi" przezywamy najzwyczajniej przeglądem gaśnic. Przegląd gaśnicy jest zmuszony być w rzeczywistości zgodny z tak zwanymi "Polskimi Normami" oraz samiutkimi instrukcjami zawartymi od wytwórców danego, mającego w posiadaniu poprzez nas modelu. Jednakże jak osoba ma możliwość zrobić naszym osobom takiego rodzaju przegląd i konserwację? Odpowiedź na to nie bywa tak łatwa, jakby się mogło wydawać. Zwykle wydaje nam się, że do wszyściutkiego są jakiegoś typu specjaliści i to właśnie ich poszukujemy, by pozbyć się sporej ilości problemików.


Tymczasem sprawa wraz z gaśnicami tak nie wygląda, albowiem w rzeczywistości wewnątrz Polsce nie ma kogoś takiego jak "konserwator gaśnic". Więc kto naszym osobom pomoże? No cóż przegląd jak się okazuje mamy możliwość zrobić sami - wystarczy przejść malutkie przeszkolenie, by wiedzieć co oraz jak zrobić.