Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Drzewo zawsze modne.

Jest wielu takich, którym drewno w domu kojarzy się ze marnym smakiem i lakierowaną boazerią. Style, które przywędrowały do naszego kraju z krajów Skandynawskich pokazują jednak, że drzewo zawiera w sobie coś szlachetnego i odpowiednio dopasowane drewniane dodatki nadadzą naszemu mieszkaniu wyrazu.


Wyroby drewniane na dobre wróciły do łask projektantów i designerów. Większość doszła do przekonania, że stosowanie surowców pochodzących z natury umożliwia wyrobom nadać ponadczasowy charakter i z korzyścią działa na nasze samopoczucie. (Zobacz też pudełko)

Drewniane pudełka
Source: Timberart.pl
W domu wyroby z drewna bardzo dobrze sprawdzają się w kuchni. Mieszając potrawę drewnianą łyżką jesteśmy zmuszeni się zastanawiać, czy przy wysokiej temperaturze wydzielają się substancje powodujące raka albo zachodzą odmienne groźne reakcje chemiczne, tak jak to jest w przypadku licznych tworzyw sztucznych. Nie raz słyszeliśmy o aferach powiązanych z tym, że do produkcji kuchennej zastawy i dodatków wykorzystano niebezpieczne materiały. Tutaj to jedynie drewno, wobec czego możemy czuć się pewnie. Ponadto drewniane przybory kuchenne nie są bardzo kosztowne, więc ich potencjalna wymiana, nie będzie nadwyrężała domowego budżetu.

Najbardziej popularnymi rzeczami domowego zastosowania są drewniane deski kuchenne.

Zachęcamy Cię do przeczytania kolejnego wpisu na ten temat - w nim znajdziesz dodatkowe treści. Zatem idź do serwisu i ciesz się tym.

Deski takie są różnych rozmiarów, a niektóre można kupić w niezwykle wymyślnych kształtach. Kolejnym plusem drewnianych desek jest fakt, że nie tępią one tak szybko noży, jak deski zrobione z tworzyw sztucznych.


Niezwykle pragmatyczne w zastosowaniu i gustowne w wyglądzie są również skrzynka drewniana. Mogą nam służyć do przechowywania herbaty, suszonych grzybów lub owoców.

Jeśli chcesz w większym stopniu przestudiować omawiany tu temat, to kliknij tutaj. Bez obawy, to wiarygodny link - są tam zajmujące informacje.

Niektórzy wykorzystują drewniane beczułki do przechowywania ogórków lub śledzi, zapewniając jednocześnie, że w ten sposób produkty mają o wiele lepszy smak. Nie należy zapominać, że do wyrobów najbardziej wykwintnych napojów alkoholowych, również używa się drewniane beczki.
Ciekawe gadżety z drewna można obejrzeć pod adresem


Author: k.s.