Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Przesyłki z Chin do Polski

W czasach obecnych świat jest zbyt mały, toteż między innymi podróżowanie w najróżniejsze oraz nikomu nieznane państwa nie jest niemożliwe. Podobnie jest również z przesyłkami – dużymi albo małymi – będącymi niegdyś dylematem, w chwili obecnej są niczym trudnym w porównaniu do teraźniejszych możliwości światowych.


Można również i wysyłać – o czym warto napomnieć – towary o nieco większych gabarytach, choćby w trakcie przeprowadzek na inną stronę świata - kontener z Chin.


siłownia
Author: Belo Horizonte - MG
Source: http://www.flickr.com


Nieustannie jednak istnieje przekonanie, że wysyłka z Chin do Polski jest wręcz niemożliwa, ale w obecnej chwili to tylko złudzenie, gdyż na rynku istnieją firmy kurierskie, pozwalające na wysyłanie paczek z azjatyckiego kraju do Polski – zarówno większych, jak i mniejszych, mających trafić do najbliższych, bądź też przyjaciół.

Czy wiesz, gdzie również możesz odszukać podobne informacje? Jeśli nie, to kliknij na ten link i zerknij na treść zaprezentowanego tam materiału.

Sama przesyłka jest w drodze przez około dwa do paru tygodni, jednak równocześnie istnieje prawie stuprocentowa gwarancja, iż paczka nie zgubi się na trasie. W zależności od usług oraz firm, wysyłka z Chin do Polski kosztuje od kilku do kilkudziesięciu Euro. Najwyższa cena zwykle obejmuje również koszt ubezpieczenia. Warto mieć na uwadze, iż w trakcie nadawania może zostać naliczony podatek VAT, zależny od wartości paczki - .




new holland
Author: order_242
Source: http://www.flickr.com


Jeśli jednak wysyłka posiada nieco zbyt duże gabaryty, doskonale wówczas sprawdzą się kontenery z Chin, które każdy może wynająć, bądź – jeśli przesyłki zdarzają się częściej – kupić. Należy jednak wcześniej pamiętać o odpowiednich zasadach.


Przed wynajmem kontenerów, powinno sprawdzić się wiarygodność danej firmy i ustalić koszty przesyłki. Następnie powinno wybrać się ścieżkę transportu, gdyż istnieje zarówno droga lądowa, jak też morska i powietrzna.