Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

W dzisiejszych czasach dużo osób promuje się w sieci, jednak tradycyjne wizytówki nigdy nie znikną z biznesu

Każdy biznesmen musi posiadać przy sobie wizytówkę. Nawet pozornie prywatne pójście na saunę może być rewelacyjną szansą na zrobienie interesu życia.
Nigdy do sprawdzenia na tej stronie nie wiemy kogo i gdzie spotkamy. Toteż jeśli prowadzimy własną firmę lub kierujemy firma, zawsze miejmy w notatniku swoje wizytówki.


zespół certyfikacyjny
Author: U.S. Department of Agriculture
Source: http://www.flickr.com


Młodzi ludzie nierzadko chcą zaszokować swoich rozmówców dając im osobliwe oraz barwne wizytówki. W taki sposób pragną się wyróżnić na tle innych oraz być zapamiętanym. Na pewno jest to skuteczne, ale nie wszędzie. Są zawody gdzie ważniejsza jest rozwaga aniżeli agresywność. Do tych osób zaliczają się na przykład adwokaci (usługi prawnicze częstochowa - patrz więcej), dlatego dla nich wizytówki klasyczne to norma. Dzięki temu pokazują swój kunszt i dyplomację.


Istnieje również duża ilość innych zawodów, gdzie warto stale mieć przy sobie wizytówkę - są to na przykład lekarze albo tłumacze. Jeśli interesuje Cię wizytówka tłumacz to doskonała profesja, by zagwarantować sobie szansę przekazania komuś namiarów na siebie w każdym miejscu i o każdej porze. Jest to o wiele bardziej profesjonalne niż zapisywanie swojego adresu e-mail albo numeru na wyrwanym kawałku papieru z notesu lub serwetce. Wizytówka jest niewielka, toteż mogłoby się wydawać, że jest bez znaczenia. Ale to nieprawda.
W dużym stopniu świadczy o naszym profesjonalizmie oraz podejściu do biznesu.


Trzeba stale mieć w notatniku kilka wizytówek. Nigdy nie wiemy, kiedy dzięki nim nawiążemy kontakt biznesowy.