Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

W prowadzeniu firmy często jednym z najkosztowniejszych elementów jest wynajem fajnego lokum

Wielu prezesów przedsiębiorstw musi wynajmować zakłady, by być w stanie pracować. Chodzi tu zazwyczaj o przedsiębiorstwa, które zajmują się na przykład składaniem sprzętów AGD albo kosmetyką estetyczną.


wirtualny adres
Author: waylonscott
Source: http://www.flickr.com
Jednak istnieje spora grupa ludzi, którzy są w stanie tworzyć w jakimkolwiek miejscu, nawet w swym mieszkaniu. Są to na przykład tłumacze czy informatycy. Duży procent z nich posiada zarejestrowaną firmę w swoim w mieszkaniu. Jednak jest taka grupa spółek, które nie tylko nie mają ochoty umieszczać na wizytówkach firmowych domowego adresu, ale dodatkowo pragną posiadać biurowy adres w najdroższym możliwym miejscu w mieście lub nawet w kraju. Możemy wtedy poniekąd ulokować swą firmę w stolicy, choć tam nie pracujemy. Wirtualny adres to sprawa, którą można załatwić bardzo szybko. Za mały, regularny abonament zyskujemy same plusy.adwokat rodzinny WarszawaPosiadamy na wizytówkach najbardziej pożądany adres, obsługę poczty głosowej oraz sortowanie poczty (najważniejsza poczta będzie scanowana i przesyłana na nasz adres mailowy), a także możliwość korzystania z prywatnego biura kilka razy w miesiącu, gdy zechcemy mieć spotkanie twarzą w twarz z kluczowym klientem. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasza firma natychmiast będzie wyglądać dla potencjalnych kontrahentów na bardziej profesjonalną.


Przecież przeciętna spółka nie ma biura w najdroższej lokalizacji w kraju. Będziemy mieć niezawodny atut w obopólnych kontaktach.


W wybieraniu wirtualnego adresu najważniejsze jest wyszukanie uczciwej oraz profesjonalnej firmy.