Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Telebim jako skuteczna forma reklamy zewnętrznej

Demonstracja reklamy towaru na telebimach to najbardziej skuteczna postać reklamy zewnętrznej. Film jest dużo lepiej utrwalany niż zwykły plakat.


Telebim Radom Maratońska użytkowany jest także do reklamy różnego typu akcji.


Jako że Karpacz jest znanym kurortem, wielu ludzi każdego dnia ma szansę zapamiętać artykuł, albo usługę, która jest pokazywana na dużym ekranie. Ten gatunek reklamy (dalej) to skuteczne i masowe dotarcie z informacją do możliwych nabywców, niebywale ciekawa i nowoczesna technika ekspozycji, podniesienie prestiżu marki, rozpoznawalność marki, lub wyrobu, także sposobność aktualizacji wiadomości w czasie trwania kampanii.


Promocja na ekranie nie tylko błyskawicznie i skutecznie dochodzi do potencjalnych odbiorców, ale także koszty jej wyprodukowania i demonstracji są o wiele niższe. Reklama wyrobu wyświetlanego na telebimach w sporym stopniu przyczynia się do przyrostu sprzedaży. Nader istotne jest też zlokalizowanie telebimu. W bardziej ruchliwych punktach jest większa możność zapamiętania obrazu przez większą grupę ewentualnych nabywców.


LED
Author: Howard Lake
Source: http://www.flickr.com


Współcześnie promocja jest fundamentem funkcjonowania każdej firmy. Prezentacja reklamy (zobacz http://www.studioprinter.pl/banery-billboardy-reklamowe/) na telebimie to niezliczone potencjały kreacji, pełna kolorystyka, spore kontrasty, a przede wszystkim ruch obrazu zezwala na użycie bardzo twórczego przesyłu reklamowego.
Telebim Opole pozwala na stosowanie opcjonalnej animacji, ekspozycji, oraz projekcji obrazu ruchomego. Odpowiednio zaplanowana reklama to zapewniony sukces każdej jednostki.