Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Żyjemy w państwie, które ma dosyć aktywną politykę socjalną i emerytalną – dla jednych to dobrze, a dla innych źle

W naszym kraju jest polityka dosyć szerokiej zapomogi dla bezrobotnych albo chorych. Z tego powodu całe państwo jest zmuszone się złożyć na to, by przewlekle chorzy mogli być leczeni i aby mogli otrzymywać na przykład renty.


ZUS jest tą instytucją, która głównie pobiera profITy z Polaków podatków.


papier
Author: Mark Hillary
Source: http://www.flickr.com


To do ZUS-u trafiają nasze składki. W głównej mierze jest to składka na emerytury, gdyż w tak składamy środki na własną emeryturę. Nie będziemy musieli już wówczas pracować, a za zaoszczędzone sumy będziemy w stanie miło żyć i cieszyć się wnukami. Kolejną składową jest składka rentowa oraz chorobowa.

Nie czekaj! Jeśli zaintrygował Cię ten watek, to przejdź w link. Tam czeka na Ciebie kompleksowa analiza (http://www.sawyer.com.pl/). Myślimy, że w ten sposób będziemy w stanie rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości.

To dosyć ważne składowe, gdyż jeśli mielibyśmy jakiś wypadek lub na stałe byśmy zachorowali, to będziemy bez dodatkowych opłat przyjęci do szpitala i operowani, a także otrzymamy środki na egzystencję w czasie, kiedy rzecz jasna nie będziemy mogli iść do pracy. Rehabilitacja także jest w Polsce objęta przez Narodowy Fundusz Zdrowia, a więc jest bezpłatna.


komunikacja
Author: Personal Creations
Source: http://www.flickr.com


Jeżeli mamy ochotę szczegółowo poczytać jakie ZUS składki ściąga z naszej wypłaty, to musimy wejść na ich stronę internetową. Tam wszystko jest dokładnie opisane wraz z wykresem i przykładowym wyszczególnieniem składek na podanej wypłacie (zazwyczaj bierze się pod uwagę średnią krajową).
Możemy także dowiedzieć się, jakie składki Zakład Ubezpieczeń Społecznych pobiera z naszej wypłaty, a ile musi do nas dopłacić nasz szef.

Jeśli chcesz poznać dokładniej informacje na publikowany wątek, to zobacz tu praktyczne materiały (http://contra-odszkodowania.pl/zanizone-odszkodowanie-z-oc-sprawcy/), zawierające dodatkowe newsy.

Są to także spore kwoty. Może pozwoli nam to zrozumieć swojego szefa, kiedy nie chce nam dać podwyżki.