Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Agent ubezpieczeniowy - czyli, kilkanaście słówek na temat tego, co dobrze jest na jego temat mieć pojęcie

Czym dokładnie jest ubezpieczenie, każdy z nas samych bardzo dobrze wie - bywa to coś, co powinno dać nam gwarancję tego, że nam albo naszym najbliższym nic się nie wydarzy.


Ubezpieczenie jednakże nie jest zmuszone być skoncentrowane jedynie na personach - ubezpieczyć można wewnątrz obecnych czasach tak naprawdę wszystko: przeróżne środki transportu lądowego oraz powietrznego, mieszkania, czy też domy, a nawet takie silniej szczegółowe rzeczy, jak chociażby jakiś konkretny wazon, czy - jeżeli mowa o ludziach - jakąś cząstkę jego ciałka, dla przykładu włosy. Kto jednakże może nam pomóc w uzyskaniu takiego ubezpieczenia? Po dowiadujesz się tego z naszego felietonu!
konferencja
Author: Sebastiaan ter Burg
Source: http://www.flickr.com


efekty
Author: KLINGSPOR Schleiftechnologie
Source: http://www.flickr.com


Kto nam może dopomóc w pozyskaniu ubezpieczenia? Oczywiście agent ubezpieczeniowy, który jest kimś, kto jest wpisany wewnątrz tak nazywany "rejestr agentów od ubezpieczeń" i który to zarazem ma w posiadaniu tak nazywaną "umowę agencyjną", która jest zwarta z dokładnym zakładem ubezpieczeń.

Gdy fascynuje Cię opisywany temat, to odsyłam tutaj (https://l-express.pl/prawo-jazdy-kat-a-a1-a2), gdyż odnajdziesz w tym miejscu wiele ciekawych zagadnień na ten temat.

Jakie jednak bywają zadanka takiego typu agenta? Otóż podstawowym bywa oczywiście zdobywanie klientów, zawieranie wraz z nimi umów z ramienia zakładu ubezpieczeń, uczestniczenie wewnątrz ich administrowaniu i po prostu prowadzenie owych umów ubezpieczenia. Dobrze jest nie zapominać, że agent ubezpieczeniowy też robi "gafy" - za nie jednakże odpowiada jego zakład ubezpieczeń, którego to agent bywa częścią. Zdarza się też tak, iż agent działa dla kilku zakładów - wtedy nazywamy go "multiagentem".


Wewnątrz tego typu przypadkach to samiutki agent odpowiada za wyrządzone przez samego siebie szkody, chyba że ma w posiadaniu umowę tak zwaną "agencyjną wewnątrz zakresie ubezpieczenia odpowiedzialności typowo cywilnej".