Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Rozwiń firmę z CRM

Podstawą powołania każdego biznesu jest zysk, lecz drogi prowadzące do zdobycia planu bywają różne. Jedną z nich wyznacza CSR, czyli system informatyczny, który automatyzuje i wspomaga procesy na styku klient-organizacja.

Praca w chmurze
Author: Dell Inc.
Source: http://www.flickr.com
Pojęcie oznacza zamianę danych w informacje, a następnie wiedzę na temat rynku, działalności i kondycji firmy, konkurencji oraz relacji z klientami. Zdobywanie owych informacji jest narzędziem w rywalizacji między firmami, z racji, że dane usprawniają naszą działalność biznesową, zwłaszcza na tle konkurencji. W biznesie czas to pieniądz.Wydłużony proces podejmowania decyzji sprawia, iż firma traci szansę na pozbycie się przeciwnika. Oprogramowanie CRM pozwala znacznie szybciej uzyskać odpowiedź na nurtujące pytania, założyć działania różnych scenariuszy i podjąć strategiczne, dobre decyzje.

Cloud computing
Author: ecoev
Source: http://www.flickr.com
Z racji faktu, iż internet jest obecnie powszechny jak nigdy, dobrym rozwiązaniem okazała się możliwość przetrzymywania plików w tzw. chmurach, czyli na zewnętrznych serwerach, zamiast na dysku komputera. CRM w chmurze daje dostęp do danych praktycznie z każdego miejsca na ziemi, co udoskonala naszą pracę. Dane znajdują się na zabezpieczonym serwerze, a szyfrowane połączenie gwarantuje poufność przesyłanych informacji.

Pomyślmy o tym, idealnie byłoby mieć kryształową kulę w swoim biurze, która zobrazuje, co przyniesie najbliższy czas zespołowi sprzedaży.adwokat rodzinny WarszawaBrzmi jak fragment dziecięcej bajki, czyż nie? Ale prognozy nie należą wyłącznie do zakresu działań meteorologów i wróżek. Menedżerowie mogą pochwalić się takimi samymi zdolnościami, gdy operują narzędziem klasy CRM. Naturalnie ma to swoje twarde podłoże w liczbach, zwłaszcza w postaci raportów, określających wyniki.

Summa summarum, proponujemy wykorzystać oprogramowanie CRM, albowiem dzięki temu firma będzie miała szybki przepływ niezbędnych informacji, umożliwiających pracownikom lepiej zrozumieć prawa rządzące biznesem, reagować szybciej i bezpieczniej, a ostatecznie odnosić lepsze rezultaty biznesowe.