Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Jakiej pracy jest dzisiaj najwięcej? Gdzie zwłaszcza można pozyskać pracowników?

Na rynku jest bardzo dużo specjalistów, którzy nie mogą odnaleźć takiej pracy, na jakiej im zależy. Mimo że posiadają papiery i kwalifikacje, to jednakże trudno się im przebić wśród pozostałych kandydatur.


zawód
Author: osseous
Source: http://www.flickr.com


Tak jest na pewno w wielu branżach, ale nie w każdej.


oferty pracy it
Author: bdamon
Source: http://www.flickr.com
Pakowanie w folie termokurczliwą
Author: Vincent Sp. z o.o.
Source: http://www.vincent.pl/


Szczególnie oferty pracy it są w stanie zaskakiwać, gdyż niby stale się pojawiają, a i tak nie widać końca takiego trendu. Najzwyczajniej jest aktualnie bardzo duże zapotrzebowanie na pracowników w takiej branży, a że to bardzo pojemne pojęcie, to właściwie jeszcze przez kilka lat tak to będzie wyglądać.

Jeżeli masz ochotę poznać większą ilość informacji na prezentowany temat - znakomicie się składa, gdyż istnieje już pełna informacja (https://www.ulgaoddlugu.pl/), którą możesz zobaczyć tu.

Szczególnie że w całej UE tak to właśnie wygląda, a jak przewidują konkretne analizy, to nawet do 2020 roku na Starym Kontynencie zostanie stworzonych milion nowych miejsc pracy dla programistów.


Cały świat pędzi jak szalony, a technologia wytycza nowe szlaki, nie zadziwia więc tak wielka popularność akurat takich umiejętności programistycznych. Oczywiście takich języków w jakich można programować jest bardzo dużo, a jeszcze więcej stanowisk, na które rekrutowani są nowi pracownicy, z tego względu też ciężko to wszystko wymierzyć. Dodatkowo, na znaczeniu zyskują coraz bardziej mobilne urządzenia, a więc poszukuje się specjalistów, którzy na smartfony czy tablety będą wytwarzać Aplikacje.


Nie zapominajmy także, iż trendy naprawdę szybko się zmieniają, a kilka lat w rozwoju technologicznym to cała wieczność.


Na pewno jedno jest jednak pewne, iż informatycy będą poszukiwani cały czas, gdyż tak już jest dzisiaj świat ułożony, że właśnie ich specyficzne zdolności są najbardziej cenione.