Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Czy istnieją skuteczne sposoby na ochronę przed wychłodzeniem w czasie zimy i czy w ogóle je stosujemy

Niezaprzeczalnie zbliża się zima. Wychłodzone poranki oraz typowo mroźniejsze popołudnia wymuszają na nas zmiany garderoby. Nie wystarczy cieplejszy płaszcz czy ocieplane półbuty, istotne jest też okrycie głowy.


Niezmiernie często słyszy się, iż najwięcej ciepła umyka przez głowę.
Najwidoczniej nie ma w tym ani krzty przesady.

Przeczytaj więcej porad pod linkiem (http://www.systemy-pasywne.pl/fotowoltaika-opolskie/) - rzucą nowe światło. Nie obawiaj się - one odnoszą się do pokrewnej problematyki, więc też Cię zabsorbują!

Potwierdzi to na pewno każdy, kto opuścił ciepłe miejsce i znalazł się na chłodzie. Uszy, nos oraz okolice gardła stają się chłodne nieporównywalnie prędzej, niż inne części ciała. Dzieje się to nie bez powodu. Mianowicie rejony te są najbardziej ukrwione. Nie znajdzie się zatem skuteczniejsza ochrona od dobrej czapki. Powtarzały nam to nasze mamy i miały stuprocentową rację - właściwe pokrycie głowy może uchronić nas od niejednej choroby. Mimo iż wielu ludzi nie lubi zakładać czapki, jak możemy się jednak przekonać, nie dla wszystkich jest to wyłącznie niemiła powinność. Obok stylowych szalów tudzież skórzanych rękawic, ten element garderoby jest doskonałym sposobem na wyostrzenie swojego prywatnego gustu i stanowi ciekawy dodatek do całości stylizacji.


lokalizacja
Author: Esparta
Source: http://www.flickr.com


zamówienie
Author: Carlos de Paz
Source: http://www.flickr.com


Tyle ile jest ludzi, tyle jest też typów czapek.
Nic nas już dziś nie zdziwi i przyzwyczailiśmy się, że okrycia głowy stanowią kolejną metodę na pokaz prywatnych zamiłowań, lecz również zdefiniowanie pozycji społecznej właściciela.

Przejdź do serwisu autora (http://fotoporcelana.net/), jeżeli zaciekawiły Cię wiadomości opracowane w naszym artykule. Tam wyszukasz o wiele więcej szczegółów.

Bez względy na to pamiętajmy, że oprócz mody - kluczowe jest nasze zdrowie.