Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Sprawdzone sposoby na naukę obcego języka we własnym domu

Znajomość języka obcego to w dzisiejszych czasach standard. Jeśli zauważyliśmy u siebie skłonności do łatwego przyswajanie nowych słówek, na pewno należy je wykorzystać.


Kto z nas nie pragnie bez skrępowania mówić po norwesku? Niestety, niejednokrotnie nasze chęci dotyczące wzięcia udziału w kursie językowym kończą się fiaskiem.
Jest to przede wszystkim związane z wypełnionym po brzegi kalendarzem służbowym, a ponadto pracami domowymi. Pomimo że pragnienie jest intensywne, ostatecznie cierpimy na ustawiczny brak czasu.

Czy obecnie szukasz czegoś ciekawego na prezentowany wątek? Jeśli tak, to poznaj informacje w odniesieniu do firmy oraz przejrzyj ofertę macallister myjka.

Gdy skalkulujemy dojazd do szkoły językowej, dołożymy do tego godzinę lekcji, powrót do domu, a także czas niezbędny do przyswajania nowej wiedzy - wówczas zdamy sobie sprawę, iż jest to po prostu niewykonalne. Są jednak inne sposoby. Języka obcego możemy uczyć się samodzielnie. Pomogą w tym tak zwane fiszki, czyli karteczki z posegregowanymi tematycznie hasłami. Dziś można je kupić w każdej księgarni. Co ważne, tego typu pomoc językową da się przygotować samemu. Wystarczy przygotować niewielkie karteczki i regularnie umieszczać na nich nowe słowa, służąc się słownikiem albo podręcznikiem. Jedna strona musi zawierać obce wyrażenie, podczas gdy przeciwna - polski odpowiednik. Stałe powtarzanie nowych zwrotów i sprawdzanie wiedzy na podstawie tłumaczenia z przeciwległej strony daje szanse na szybką naukę. Co ważne, te małe karteczki można zabrać ze sobą wszędzie. W ten sposób dobrze spożytkujemy czas w autobusie, w pociągu lub czekając w kolejce do lekarza.
Mówi się, że jak się czegoś bardzo pragnie, to nie ma rzeczy niemożliwych. Jak się okazuje, tak właśnie bywa ze znalezieniem czasu na edukację. Jeśli odpowiednio się zmobilizujemy, z pewnością odniesiemy sukces.