Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Zadbaj o własny rozwój i pozycję pośród szukających pracy

Mawia się, że na wszystko musimy mieć potwierdzenie. To prawda, ponieważ bardzo często pracodawcy nie chcą zatrudniać osób, które deklarowanego doświadczenia nie mogą poświadczyć żadnymi certyfikatami czy dyplomami.
szkolenia
Author: Wes Schaeffer
Source: http://www.flickr.com


Zazwyczaj łączy się to z profilem firmy, który zakłada konieczność uzyskania konkretnego wykształcenia wśród pracowników.


Rzecz jasna jeśli przychodzący na rozmowę rekrutacyjną kandydat zrobi wrażenie na kimś, kto zajmuje rekrutacją, to od takich reguł można pozyskać odstępstwo. Nierzadko w firmach prowadzi się bowiem szkolenia, podczas których w szybki i prosty sposób można uzupełnić ewentualne braki. Niektóre z nich są projektowane pod konkretną firmę. Nie wiążę się to z uzyskaniem uznawanych w innych miejscach pracy dokumentów, lecz są też takie, po których można otrzymać stosowny certyfikat poświadczający konkretne uprawnienia. Na studia i szkolenia warto wybierać się też w własnym zakresie, bo im więcej możemy zaoferować pracodawcy, tym większa szansa, że będzie nas chciał w swojej firmie. Rozważnym podejściem jest wybieranie zagadnień, które w pewien sposób do siebie nawiązują, lecz mimo to nie są takie same, ponieważ w tak prosty sposób możemy po pierwsze - powiększyć swoją atrakcyjność na rynku pracy, a po drugie - rozszerzyć swoje pole poszukiwań pracy. Im więcej mamy do zaoferowania, tym łatwiej coś znaleźć, bo możemy przebierać w wielu dziedzinach, a nie wyłącznie w jednej, wyuczonej od lat.

W tym tekście znajdziesz zajmujące informacje, lecz odszukaj ponadto (https://www.workservice.pl/praca/kontroler-jakosci/bialystok/) pozostałe teksty na ten temat. Z pewnością będą fascynujące.

Specjaliści oczywiście również są potrzebni, jednak dzisiaj stawia się raczej na interdyscyplinarność, która jest kluczowa w rekrutacji.
Pragnąć otrzymać etat w konkretnej firmie musimy przygotować się na to, że prawdopodobnie będziemy wykonywać różne zajęcia - nie tylko te, które przypisane są bezpośrednio do naszego stanowiska. Z tego powodu rekruterzy najczęściej szukają osób wszechstronnych, które odnajdą się w bardzo różnorodnych zadaniach. Dlaczego nie mielibyśmy to być właśnie my?