Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Ukończyłeś właśnie studia wyższe i jesteś na etapie szukania pracy

Dostałeś już kilka ofert, niektóre z nich są faktycznie ciekawe, lecz jedna oferta przede wszystkim nie daje Ci spokoju.


Jaka to propozycja? Mógłbyś zatrudnić się jako aktuariusz, ale szczerze mówiąc nie wiesz, kto to jest i czym się zajmuje.
kancelaria
Author: superscheeli
Source: http://www.flickr.com


Powinieneś być z siebie dumny, ponieważ jeżeli zaoferowano Ci takie stanowisko, masz szansę nie wyłącznie na dużą karierę, lecz również na rzeczywiście duże pieniądze. Zastanawiasz się czym zajmuje się aktuariusz? Należy wyraźnie zaznaczyć, iż taki aktuariusz to przede wszystkim zawód z przyszłością. Zatrudniani są oni wszędzie tam, których konieczne okazuje się rozwiązywanie zagadnień statystycznych i finansowych. Jako aktuariusz masz sposobność zatem pracować zarówno w tzw.budżetówce, w bardzo dużych korporacjach, bankach, jak również w firmach inwestycyjnych. Co będziesz wykonywał zatrudniając się jako aktuariusz? Twoim zadaniem będzie szczególnie oszacowanie ryzyka jak także i wartości obecnej planów finansowych zatrudniającej Cię jednostki , a w szczególności tych długoterminowych, czy też zagrożonych ryzykiem. Praca okazuje się naprawdę interesująca. Należy ująć, iż taki aktuariusz jest poszukiwany w wielu dziedzinach, a zarobki jak na start bywają faktycznie naprawdę duże.
Nie namyślaj się więc zbyt długo ale zdecyduj się na tę ofertę, a to pewne będziesz w pełni zadowolony. Zrób to, zanim oferta pozostaje wciąż aktualna, bo nie wiesz nawet kiedy ktoś Cię może ubiec.hiperłącze do witryny (https://testynaprawojazdy.eu/)Taka okazja może się już nie trafić.