Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Jest na świecie wiele profesji, w których ludzie każdego dnia ryzykują życie - dlatego tak ważne jest bezpieczeństwo pracy

Są takie profesje, które wydają się być niebywale niebezpieczne. Jednak nie da się ich znieść, ponieważ na nich w dużej mierze polega globalna gospodarka. Jedyne co mogą zrobić państwa, żeby dbać o własnych obywateli, to zarządzić częste kontrole bezpieczeństwa miejsc pracy.
bezpieczeństwo bhp
Author: Hurtownia szkła okiennego Elmar
Source: Hurtownia szkła okiennego Elmar


budowa
Author: Mariusz Chilmon
Source: http://www.flickr.com


W Polsce mamy przepisy BHP, które mówią o tym, jakie wymagania muszą być wypełniane w konkretnych profesjach. Niekiedy pewnym osobom wydaje się to bezsensowne, żeby pracownicy biurowi musieli regularnie odbywać te szkolenia (bo przecież nic przy komputerze stać się nie powinno). Ale są profesje, gdzie jest to potrzebne. Są to dla przykładu górnicy, ale (dużo tu domymax.plSą ogólne przepisy dotyczące bezpieczeństwa w pracy, ale każda firma może posiadać jeszcze swoje wewnętrzne reguły. Niekiedy w halach, gdzie przebywają ludzie można znaleźć wywieszone instrukcje, które przypominają o właściwym oraz bezpiecznym zachowaniu w miejscu pracy.