Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Interesujesz się programowaniem? Sprawdź jaki zawód wybrać!. O czym musisz wiedzieć?

Rozwój technologi zmienia nasze codzienne zajęcia nie do poznania. Prawie każdy element naszego zachowania naznaczony jest technologizacją. Różnego rodzaju software jest niemal wszędzie od telefonów, pralek po lodówki i zegarki. Wraz ze wzrostem informatyzacji życia wzrasta zapotrzebowanie na twórców oprogramowania, którzy piszą złożone systemy oraz aplikacje.

Liczy się, że dzisiaj na rynku brakuje około 50 tysięcy programistów oraz profesjonalistów IT, od inżynierów jakości po architektów aplikacji. Aby przekonać się jak ogromny jest to problem można wyszukać w Google hasła jak choćby: “programista net Wrocław” albo “java specjalista Warszawa” czy też “specjalista iOS”. Warto sprawdzić: ofery dla programisty net we Wrocławiu. W rezultacie zobaczymy sporą liczbę ofert pracy, które cały czas pojawiają się na rożnego rodzaju serwisach. Nie dziwi więc fakt, że przedsiębiorstwa ścigają się w sposobach przyciągania zdolnych specjalistów do własnych projektów. Największym zainteresowaniem cieszą się deweloperzy oprogramowania - osoby znający języki takie jak Java czy też przez programistów znających Pythona aż po Android i iOS.
programista w pracy
Author: Sylvain Kalache
Source: http://www.flickr.com
Ażeby przekonać się jak duże jest zapotrzebowanie starczy sprawdzić którykolwiek z serwisów z ofertami pracy z sektora IT. Kiedy myślimy o rozpoczęciu nauki programowania warto (nie licząc dokonania rozeznania, jaki język jest relatywnie łatwy do opanowania) zbadać, w jaki sposób kształtują się zarobki dla programistów z danej technologii. Niezwykle ważnym aspektem jest także to, czy dana technologia jest perspektywiczna i czy będzie wykorzystywana w dalszym czasie.


Należy poświęcić się temu językowi oprogramowania, jaki w perspektywie kilku bądź kilkunastu lat nie zostanie uznany za przestarzały i przestanie być gdziekolwiek używany. Jednym z języków, które wypada wziąć pod uwagę jest na z całą pewnością a więc język stworzony przez firmę Microsoft i działający głównie w platformie Windows.

Jeżeli masz chęć uzyskać zbliżone dane na omawiany wątek to odkryj więcej tu (inito.pl/), gdyż znajdziesz tutaj jedynie interesujące informacje na omawiany temat.Ażeby przekonać się jakim zainteresowaniem cieszy ta technologia wystarczy wpisać w wyszukiwarkę: “programista net Wrocław” (więcej tutaj), a ukaże nam się duża liczba wyników z propozycjami pracy. Oczywiście, programista jest w stanie pracować z niemal każdego miejsca gdzie jest dostęp do Internetu i jest to niewątpliwy atut tej profesji. Jednakże większość ofert pracy pochodzi właśnie z dużych miast jak Wrocław bądź też Warszawa oraz, w których mieści się ogromna ilość technologicznych firm.