Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Crowdfounding jako pomoc finansowa rozmaitego rodzaju programu

Poparcie publiczne może pozyskać każde działanie filantropijne, kulturalne, społeczne i biznesowe, ale to jest zależne od pomocy społeczności.


Wymaga to odpowiedniego przygotowania, budowania wiarygodności i zaangażowania. Pomysł na taki sposób finansowania pojawił się w USA w roku 1997, kiedy to fani brytyjskiej kapeli rockowej zgromadzili w internecie ponad 60 tysięcy dolarów pomocnych na sfinansowanie trasy koncertowej w USA. Crowdfunding w Polsce jest w pełni dozwolony, natomiast nastręcza przygotowania od strony legislacyjnej i skarbowej.


coach
Author: Deb Nystrom
Source: http://www.flickr.com
Crowdfounding polega on na tym, że pomysłodawca danego programu prosi o pomoc finansową internautów, w zamian oferując określone profity. Może to być zrealizowany wyrób, czy też zniżkę przy jego kupnie, czy też inne określone postaci profitów. W internecie funkcjonuje co najmniej kilka atrakcyjnych serwisów, które udostępniają każdemu sposobność wystosowania apelu do społeczności i nagromadzania funduszy na dany cel. Arsenał finansowanych w ten sposób pomysłów jest szeroka, od gier komputerowych, przez przeróżne gadżety, po wynalazki.


Zbiórka publiczna zapewnia inicjatorom przedsięwzięć publicznych, kulturalnych i biznesowych możliwość pozyskiwania środków na ich realizowanie.

Żeby odnaleźć zbliżone informacje na omawiane zagadnienie spójrz na link (https://www.workservice.pl/praca/student/bialystok/), a przeczytasz w tamtym miejscu niezwykle ciekawe dane, które zapadną Ci w pamięć.

Fundującymi są członkowie społeczności wirtualnych, znajomi, bliscy i wszelakie osoby, jakie mikropłatnościami chcą wesprzeć twórców.


Wiele drobnych wpłat składa się na znaczną pulę środków, które pozwalają realizować marzenia, rozkręcać biznes, lub urządzać ciekawe pomysły.


Jest to ogromna okazja dla ludzi twórczych z niesamowitymi propozycjami.