Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Hipoteka zwrotna jest w Polsce całkowicie nową sprawą, która ułatwia osobom starszym godne życie przy małej emeryturze

Wydaje się być tajemnicą Poliszynela, że duża część emerytów w Polsce ma małą emeryturę. Utrzymanie się u seniorów wydaje się łatwiejsze, ponieważ żyją oboje małżonkowie i domowy budżet składa się z dwóch świadczeń emerytalnych.


odbitka - firma
Author: Emiliano García-Page Sánchez
Source: http://www.flickr.com


budowa
Source: morguefile.com


Gorzej jest, jeśli jednak senior żyje sam. Z jednego świadczenia ciężko się wyżywić.


Wiemy, że niemal każdy senior (dowiedz się więcej) potrzebuje leków. Niestety w aptece można wydać niemal pół emerytury, ponieważ istnieją medykamenty, które są niezwykle kosztowne. Jak więc żyć, kiedy środki w portfelu znikają w oka mgnieniu? Warto przestudiować sprawę, która zwie się profesjonalnie hipoteka zwrotna. Chodzi w niej o to, że wymiennie za przepisanie w spadku swojego mieszkania danej organizacji finansowej, senior otrzyma aż do dnia śmierci dodatek do świadczenia emerytalnego. Jego wartość jest uzależniona od ceny nieruchomości. Może się zdarzyć, że niektórzy emeryci będą sceptyczni co do podstaw tego procederu, gdyż mieszkanie nie dostanie się wówczas spadkobiercom. Jednak nie należy dumać tylko o dzieciach, ale czasami należy pomyśleć także o sobie. Nie możemy wszakże umierać z głodu. Są także tacy emeryci, których calutka rodzina ma już swoje domy i nie ma obaw przed podpisaniem umowy. Hipoteka zwrotna jest świetnym pomysłem dla osób samotnych, które pragną podwyższyć jakość swojego życia.
Dzięki ponadprogramowym pieniądzom mają możliwość pomyśleć o komfortowym i spokojnym życiu. Może nawet będzie ich stać na coroczny urlop i wypady do kawiarenki z przyjaciółkami.