Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Wiedza której nie nie możemy lekceważyć

Wielu małych a w szczególności synów, ale i pewnie małych córeczek marzy o tym, żeby walczyć z pożary. Fach strażaka to jeden z najczęściej przedstawianych przez dzieci zawodów, które chciałyby móc uprawiać w przyszłości. Oczywiście dzieci nie wiedzą do końca z jak ogromnym niebezpieczeństwem wiąże się ten zawód.

Gaśnica
Author: Pratheesh Prakash
Source: http://www.flickr.com
WSZYSTKO JEST ZAPISANA W REGULAMINIE
Najbardziej podoba im się samochód strażaków i wąż z wodą. Natomiast zawód strażaka to niesamowicie odpowiedzialne zajęcie i to nie jedynie w chwili, gdy trzeba gnać i gasić pożar. Istotne dla każdego strażaka jest to, żeby ludzi nauczyć jak reagować, gdy widzą rozprzestrzeniający się ogień, albo też, co robić żeby uniknąć powstania ognia. Dlatego tak istotna jest instrukcja ppoż (Warszawa: ppoż na Instrukcja przeciwpożarowa, lub inaczej nazywana instrukcją przeciwpożarową to bardzo istotny element, który musi znać każdy człowiek, czy to na miejscu pracy, czy też między innymi w liceum, szkole podstawowej. Podstawą właściwego zachowania jest odpowiednia wiedza, bez niej ani rusz, zwłaszcza w momecie, gdy do głosu pozwalamy dojść emocje takie jak strach, czy histeria. Stąd tak ważne jest wyuczenie się pewnych odruchów, by bez względu na zaistniałą sytuację wykonać je automatycznie.

POŻAR W STOLICY
Stolica to miejsce, które powinno być niesamowicie dobrze przygotowane do różnych sytuacji. Mimo, to w naszym kraju stolica pod kilkoma względami nie góruje na tle innych miejscowościami. Między innymi jest też tak, jeżeli chodzi o świadomość mieszkańców, co do jak zachować się podczas pożaru. Niestety obywatele naszego państwa nie wiedzą jak się zachować, gdy widzą ogień. Nie wiedzą też, czego nie powinni robić, by nie doszło do samozapłon. Instrukcja ppoż (systemy telewizji przemysłowej Warszawa) (Induko: instrukcja ppoż), to podstawa, która powinni przyswajać już przedszkolaki. Na szczęście można pójść na szkolenia związane z zachowania związanego z pożarami. W stolicy jest kilkanaście miejsc gdzie odbywają się takie szkolenia, są ludzie, którzy dojeżdżają do firm i prowadzą spotkania związany z bezpieczeństwa w miejscu funkcjonowania oraz są firmy, które mają w swej ofercie tabliczki z wypisaną instrukcją przeciwpożarową. Takie tabliczki widać na każdym kroku tylko rzadko, kiedy mamy czas żeby je przeczytać, a naprawdę dobrze zapoznać się z ich treścią.