Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Bez wątpienia warto postarać się zabezpieczyć własną przyszłość

Statystyczny Polak, chociaż w sumie nie jesteśmy w tym momencie światowym ewenementem, nie jest w stanie powiedzieć jednoznacznie, że będzie miał okazję za przykładowo trzydzieści lat funkcjonować na godnym poziomie.


Co prawda zmniejsza się ilość niezamożnych, lecz jeśli dzisiaj zarabiamy przykładowo sześć krajowych, zatem jesteśmy całkiem bogaci, to jeśli za pewien czas zmniejszy się nam zarobek o połowę, to ogólnie w dalszym ciągu nie będziemy klepać biedy i stać po socjal, lecz na pewno odczujemy poważnie znaczne zmiany - na sporo gorsze. Co zatem można zalecić ludziom, którzy chcą w jakiś sposób zabezpieczyć swoją przyszłość? A zresztą nie chodzi wyłącznie o swój byt, lecz także przyszłość własnych dzieci. No cóż, na szczęście możemy dobrze zadbać o przyszłość.
Pieniądze, Euro
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu

Na początku trzeba inwestować w choćby grunty rolne. Rzeczywistość jest taka, że w dalszym ciągu bardzo opłaca się zakupić grunty, bo w końcu w dalszym ciągu ich wartość szybko wzrasta. W zasadzie grunty są już w dniu dzisiejszym sporym wydatkiem, a co najbardziej istotne, ich wartość nieustannie wzrasta. W zasadzie ciężko sprzedać nieruchomość gdzieś na prowincji, lecz akurat z działkami rolnymi w większości przypadków nie ma większego kłopotu. Warto także zainwestować w wino (zobacz: wina bordeaux) albo dzieła sztuki, np.

Taka tematyka jest dla niektórych osób dość dyskusyjna. Jeżeli chcesz przeczytać inne zdania na omawiane tu zagadnienie, to zobacz więcej w opracowaniu (https://www.kwmediator.pl/kp-kancelaria-prawna/)!

malunki nieznanych, acz solidnych artystów. W Polsce maluje bardzo wielu utalentowanych malarzy, a więc warto nawet wziąć kredyt gotówkowy dla firm, jeśli nie posiadamy za wiele kasy na inwestycję, lecz uwielbiamy ryzyko. No właśnie - są te rodzaje inwestycji, które są bardzo ryzykowne, ale nikt nie powiedział, że ryzyko we wszystkich przypadkach popłaca.


Idealny wariant - zainwestujemy znaczną część kasy w trochę bardziej ryzykowne segmenty, ale również nie będziemy zapominali, że aby potem nie obudzić się gołym i niewesołym, bez wątpienia trzeba rozejrzeć się za inwestycjami, które zapewne nie dadzą za dużo zaoszczędzić, no ale przynajmniej uciekniemy przed inflacją. Choć kryzys ekonomiczny sprawił, że trudno w 100% ufać bankom, to jednakowoż mimo wszystko rzeczywistość jest taka, że takie choćby konta oszczędnościowe są bez dwóch zdań godne naszej uwagi. Nie bójmy się trzymania pieniędzy w bankach, ponieważ to i tak o wiele lepsze miejsce, aniżeli przysłowiowa skarpetka.