Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Czemu nie ma sensu się spieszyć z wyborem właściwego kierunku studiów? O jakiej rzeczy warto widzieć?

Wybranie drogi edukacyjnej nie jest łatwym zadaniem, tym bardziej w wieku, kiedy młode osoby nie są pewne, co chciałyby robić. Jednak z tą decyzją WCale nie trzeba się spieszyć.


Dlaczego?


dokumenty
Author: Ian Lamont
Source: http://www.flickr.com


Sporo osób na pewno ze swojego doświadczenia wie, iż wybieranie kierunku w pośpiechu nie jest najlepszym pomysłem. Szczególnie wtedy, gdy nie do końca jest się przekonanym, czym się zająć. Nie mając motywacji, można się szybko zniechęcić i porzucić uczenie się. Gdy nie mamy obranego celu oraz nie widzimy perspektyw, to można mieć problem, aby taką edukację ukończyć. Z tego względu decyzja o wybraniu kierunku musi być podjęta świadomie. W końcu złe wybory mogą nas całkiem zniechęcić do nauki.


Renowacja budynku
Author: Micolo J
Source: http://www.flickr.com


Okazuje się natomiast, iż brak wyboru od razu po szkole jeszcze o niczym nie przesądza. Warto bowiem zbierać różnego typu doświadczenia, które mogą zaprocentować w przyszłości. Niektórzy idą do tej pierwszej pracy, jaka może być dobrym początkiem drogi zawodowej.kliknij tutaj farba tablicowa kolorowa farba tablicowa kolorowaTakże pracując, można się dokształcać. Wtedy często też wybieramy już studia związane ze swoim aktualnym miejscem zatrudnienia, co pozwoli dostać awans oraz ponieść swoje kompetencje, a w konsekwencji więcej zarobić.
Na przykład pracującjako urzędnik na niższym stanowisku albo mając w tym miejscu praktykę, przydadzą się studia w zawodzie administracja. Ich wybór będzie jak najbardziej zrozumiały, a wiedza, którą stamtąd się wyniesie, zostanie zastosowana w praktyce.