Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Raz na jakiś czas każdy potrzebuje zastrzyku gotówki - wówczas możemy pomyśleć o prędkiej pożyczce, która powinna uratować nam życie

Przytrafiają się czasami takie momenty, kiedy odczuwamy potrzebę posiadania większej ilości gotówki. Powodem może być świetna okazja kupna auta albo urlop last minute.
Możemy mieć jakieś oszczędności, ale gdy takich nie mamy, to należy skorzystać z szybkiej pożyczki.


prezentacja marketingowa
Author: Gaith Saqer
Source: http://www.flickr.com


Internet - krajobraz
Author: Christoph Scholz
Source: http://www.flickr.com


Pożyczka w Vivus jest takim typem zapożyczenia, które mamy możliwość wziąć niezwykle szybko przy niewielkich procedurach - http://wybierarka.pl/pozyczka-przez-internet/vivus/vivus-pierwsza-pozyczka-za-darmo/3281_19612 (http://wybierarka.pl/pozyczka-przez-internet/vivus/vivus-pierwsza-pozyczka-za-darmo/3281_19612). Mamy prawo pożyczyć do 5 tysięcy złotych. Jeśli oddamy je na czas, to pożyczka będzie niemal bez żadnych opłat. Okres oddania to 30 dni, ale możemy zwrócić dług wcześniej jeśli zechcemy. Ułatwienie jest ogromne, ponieważ nawet nie musimy wychodzić z domu, by otrzymać gotówkę na swoje konto. Wystarczy, że założymy konto na stronie online i wypełnimy wszelkie potrzebne rubryki z naszymi danymi.

Nie czekaj! Jeżeli zaciekawił Cię ów wpis, to na następnej stronie znajdziesz dalsze newsy na lubiany przez siebie temat.

Pożyczanie pieniędzy jeszcze nigdy nie wydawało się tak proste. Nie minie kwadrans, a cała pożyczka będzie już na naszym koncie.


Niektóre banki oferują mnóstwo atrakcji i zniżek dla tych ludzi, którzy założą konto dla firmy jednoosobowej - . Posiadanie takiego konta jest najczęściej darmowe. Dodatkowo jako właściciele firmy mamy daną szansę robienia na koncie sporego debetu. Może nam to bardzo uprościć prowadzenie biznesu, ponieważ da nam to płynność finansową w niektórych trudnych miesiącach.
Dla niejednej firmy jest to ogromne udogodnienie, przede wszystkim jeśli jest niewielką jednostką i ważny jest dla niej każdy grosz.