Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Które zawody są poszukiwane bezsprzecznie?

Era wyścigu szczurów powoli się kończy. Coraz to częściej poszukując pracy zwracamy uwagę nie jedynie na konkretne profity, ale także na niski poziom napięcia, miłą atmosferę w biurze, czy też przestrzeganie godziny, o której będziemy wychodzić z niej do domu. Dalej jednak wybierając studia a także kursy nie kierujemy się naszymi marzeniami, lecz tym, czy po pozyskaniu wykształcenia, odszukamy dobrze płatną posadę. Jakie zawody są poszukiwane naprawdę?

informatycy, IT
Author: Mario Behling
Source: http://www.flickr.com
Informatycy, finansiści i inżynierowie. Na czele listy wciąż znajdują się stanowiska podobne tym, które wymieniane były w rankingach przez kilka poprzednich lat. Z pozyskaniem posady nie mają problemu informatycy, finansowcy, bądź inżynierowie budowlani. Choć nie widać tego na portalach rekrutacyjnych, wciąż poszukiwaną profesją są również interniści oraz medycy poszczególnych specjalności.

Kupcy na wagę złota. Handel to krew biznesu jak też napędowa siła każdego przedsiębiorstwa. Nic więc dziwnego, że to handlowcy są jedną z bardziej poszukiwanych grup zawodowych. Praca handlowca do łatwych nie należy. Rynek jest chimeryczny, zaś osiągane rezultaty zależą również od branży i wyprzedawanego produktu. Nadal jednak ogłoszenia dla zbywców stanowią jedne z najczęściej spotykanych propozycji. Jest także nadzwyczaj dobrze opłacana, szczególnie w ogólnoświatowych korporacjach ze specjalizacji informatycznej jak też telekomunikacyjnej czy energetycznej - zbiornik kwasoodporny - co to jest?.

konsultacni w banku, pracownicy banku
Author: Open Knowledge Foundation
Source: http://www.flickr.com
Finanse – doradzanie się opłaca. W branży bankowej zazwyczaj poszukiwanymi pracobiorcami są osoby od bezpośredniej obsługi klientów, tak biznesowych, jak i detalicznych. W cenie są doradcy kredytowi, opiekunowie inwestycyjni małych i średnich przedsiębiorstw - zobacz na tej stronie przejdź do tej strony www.hmlnosewicz.pl/potrzebowanie na osoby obsługujące klientów zamożnych, wyszukujących usług doradczych w obszarze skutecznego lokowania oraz pomnażania majątku. Nie słabnie zapotrzebowanie na rachunkowych, profesjonalistów ds. sprawozdawczości rachunkowości. Na nich miejsca pracy czekają w działach finansowych wielu przedsiębiorstw a także w firmach audytorskich. Cennymi profesjonalistami na rynku są również osoby trudniące się kalkulowaniem funduszy europejskich.

Cały czas wiele ogłoszeń tyczy się pracowników fizycznych ze specjalności budowlanej (czy też dla przykładu montaż rurociągów - HML Nosewicz - tylko konkretne informacje). Jest również wiele ofert typu call center który może być niezłym startem dla każdego.