Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Propozycje banku dla osób indywidualnych oraz firm.

Bank proponuje różnorodne możliwości dla klientów indywidualnych i firm. Oferujemy szybki kredyt gotówkowy. By wypełnić formularz o szybki kredyt gotówkowy wystarczy dostęp do sieci internetowej. Jeśli masz już konto w naszym banku, sprawdź w serwisie transakcyjnym albo w nowej aplikacji mobilnej jaką przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę kredytową. Oferta to indywidualny limit, wstępnie wyliczony na podstawie historii Twojego rachunku. Fundusze na dowolny cel do 150 000 zł, możesz otrzymać nawet w kwadrans. Nie musisz oczywiście posiadać wcześniej konta w naszym banku, by uzyskać kredyt bez wychodzenia z domu.


Pieniądze z pożyczki
Author: Vsevolod Knyazev
Source: http://www.flickr.com
Nowiutkie meble nabywamy więc na rato (zobacz strona www). Nierzadko po pewnym czasie wydarza się coś nieoczekiwanego i bierzemy kolejny kredyt. W końcu zachodzi niepomyślne zjawisko spirali kredytowej. Zjawisko owo polega na tym, że przy pewnym poziomie zadłużenia by je spłacić zaciągamy następne pożyczki.

Nieruchomość
Author: Phillip
Source: http://www.flickr.com
Niestety w bankach będzie trzeba chwilę poczekać i dodatkowo może wyjść tak, że kredytu i tak nie otrzymamy. Tak, więc dobrze zerknąć na pożyczki pod zastaw mieszkania. Gdy posiadamy jakiś samochód albo mieszkanie, to na sto procent pod zastaw którejś z tych nieruchomości dostaniemy dużą pożyczkę. Najważniejsze jest jednak pomyśleć o tym, czy będziemy mieli na raty. Jeżeli mamy tego typu pewność, to nie trzeba się martwić. Ale, jeżeli brak nam takiej pewności musimy uważać, bo w pozabankowych firmach jest wysokie oprocentowanie i odsetki za niespłacanie rat w terminie również są wysokie.

garść banknotów
Author: Free Creative Commons Images for Colorful Souls!
Source: http://www.flickr.com
Pierwsze kroki trzeba udać do urzędu, aby załatwić wszystkie formalności, złożyć odpowiednie papiery. Później trzeba założyć rachunek bankowy dla firm. Można to uczynić bezpośrednio w placówce banku lub przez stronę www. Konto bankowe przez Internet zakłada się bezproblemowo. Wszystko jest intuicyjne, klient jest prowadzony za rękę. Wystarczy zasiąść przed laptopem, wpisać na klawiaturze adres internetowy przykładowego banku i przejść na stronę docelową. Po kliknięciu w ikonę ‘rachunek bankowy dla firm - więcej info -’ można konto bankowe przez Internet zakładać. Należy podać informacje teleadresowe, nazwę firmy, numer NIP.


Jest mieszkanie otrzymasz pożyczkę

Dla spółek polecamy darmowe konta dla firm. Darmowe konto dla firm najwięcej korzyści przyniesie przedsiębiorcom, którzy szukają darmowego internetowego konta dla firm. Konto jest całkowicie darmowe – w pakiecie jest darmowe prowadzenie rachunku, obsługa karty, przelewy (w tym do ZUS i US) oraz darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju.
Tags: