Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Prowadzisz swoją działalność gospodarczą? Czy wiesz, że musisz przeprowadzić dla praktycznie każdego pracownika szkolenie BHP?

Czy wiedziałeś, że przeprowadzanie kursu BHP praktycznie dla każdego pracownika jest wymagane abyś w ogóle mógł dopuścić go do pracy? Okazuje się, że wiele spośród drobnych przedsiębiorców nie ma o tym bladego pojęcia.


Nowe laptopy z linii Satellite Pro
Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl
Zobacz, co grozi Ci za zaniechanie wypełnienia tego obowiązku, a równocześnie jak niewysokim kosztem zaplanować takie szkolenie dla swych pracowników.


Po co te kursy?


Ogłoszenia
Author: Gareth Jones
Source: http://www.flickr.com


Jeśli dopuścisz do pracy (Rozglądasz się za rozwojową pracą? Zobacz propozycje - praca warszawa work service) pracownika, który nie ma aktualnego kursu BHP, między innymi musisz liczyć się z obowiązkiem opłacenia kary. W większych miastach odpowiednie organy przeprowadzają tego rodzaju kontrole praktycznie przez cały czas, więc właściwie nie da się uniknąć odpowiedzialności za takie zaniechanie - nic więc nadzwyczajnego, że na przykład kursy BHP Warszawa które organizuje cieszą się tak dużym powodzeniem. Także komfortową sytuacją nie będzie niewątpliwie przypadek, kiedy dojdzie do jakiegoś wypadku na terytorium Twojego zakładu pracy, a wtedy okaże się, iż któryś z pracowników nie miał ważnego szkolenia BHP - -> zobacz przykłady.


Gdzie zatem zaplanować kurs?


Wiesz już, że niewątpliwie nie można lekceważyć obowiązku przeszkolenia pracowników. Jeśli masz zaprzyjaźnioną jakąś większą firmę, która zatrudni swojego eksperta od BHP, wówczas możesz wysłać swoich pracowników na szkolenie akurat tam - bez wątpliwości nie będzie Cię to wiele kosztowało - sprawdź te kursy BHP w Warszawie.


Jeżeli jednak nie masz takiej możliwości, wtedy powinny zainteresować Cię szkolenia BHP online - zazwyczaj nie są zbyt drogie, a jednocześnie można je przeprowadzić praktycznie od ręki. Dodatkowo są honorowane przez różnego rodzaju urzędy, zatem bez wątpliwości jest to dobre rozwiązanie.