Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Technologia jest opłacalna - czyli skąd biorą się walki o naukowe osiągnięcia

Większość stArtujących naukowców ma przed sobą piękną ideę. Najczęściej jest to marzenie zostawienia po sobie czegoś ważnego. Szanse rozwoju ośrodków naukowych potęgują się z dnia na dzień, a kolejne, nowo powstałe zamysły przyjmowane są z ogromnym zafascynowaniem oraz nadzieją.


Wchodząc do otoczenia naukowych technologii warto sobie od początku zakodować, że niemal zawsze rezultat pracy badawczej nie wlicza się do osobistej własności eksperymentatora.


hoker barowy
Author: Rachel Chapdelaine
Source: http://www.flickr.com
Często po prostu ma to związek z większą liczbą współtwórców zaangażowanych w dany projekt naukowy. Aczkolwiek, tu sprawa się nie kończy. Aby zrozumieć niuanse o charakterze formalnym, najlepiej z wyprzedzeniem zapoznać się z takimi terminami, jak European patent attorneys, European Trademark attorney. Są one ściśle skorelowane z postępowaniami patentowymi oraz troską o nasze prawa do osobistych wyników odkrywczych. Ryzyko przytrafia się wtedy, kiedy szczegóły nie są uprawomocnione w początkowej fazie. Rozpoczynają się wewnętrzne wojny, spory, a także kolejne nieprzyjemne zjawiska, które w konsekwencji mają złe skutki. Najczęściej hamują dynamikę badań i działania samych eksperymentatorów. Dobra rada jest taka, żeby skontaktować się z europejskim rzecznikiem praw patentowych i nie bać się w końcowym etapie styczności z takimi kwestiami, jak European patent attorneys (helpful far side, well visit), European trademark attorney .http://en.jwp.pl/services/trademarks/echnologia to w dzisiejszych czasach niewątpliwie prosta droga do skutecznego wzbogacenia się. Zanim jednak do tego dochodzi, w wielu przypadkach poprzedzają je prawdziwe batalie sądowe. Nie pozwólmy się zaskoczyć, gdyż czas nieubłaganie umyka, a konkurencja nie śpi.

Więcej na https://en.jwp.pl/