Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Dzierżysz balkon? Popatrz, co będzie ci przydatna w nadchodzącym okresie!

Okres zimowy to moment, kiedy w naszym ogródku czy na balkonie malutko się wydarza. Pogoda nie sprzyja nawet krótkim wyjściom, nie wspominając już o przesiadywaniu czy upajaniu się widoczkami, jakich nie ma.


prąd
Author: ninara
Source: http://www.flickr.com
Jest to także jednak idealny czas na wymyślenie przeróbek, które zaczniemy wraz z nastaniem ciepłych dni.


Abstrahując od roztrząsania prac porządkowych należałoby poświęcić ciut czasu na przemyślenie wykończenia ogrodu. Może warto byłoby nasadzić nowiuteńkie rośliny lub zamienić doniczki? Jeżeli przedtem mieliśmy tylko standardowe, oklepane, okrągłe, możemy odważyć się i nabyć już teraz prostokątne donice, jakie mogą się lepiej wkomponować w obrys tarasu, a na pewno będą się odpowiednio prezentować z włożonymi kompozycjami. Kiedy wybierzemy na większy format, damy radę w takiej donicy urządzić mini-skalniak względnie nasadzić parę gatunków kwiatów. W terminie kwitnienia wywoła to wybuch kolorów niezależnie od rodzaju ziemi w ogrodzie! - doniczka podświetlana.


prostokątne donice
Author: Joanne
Source: http://www.flickr.com


Innym problemem godnym omówienia jest oświetlenie tarasu. Dla uprzyjemnienia klimatu wszystkie źródła przytłumionego oświetlenia będą odpowiednie. Niemniej w miejsce normalnych lamp solarnych możemy zobaczyć, jak działają podświetlane donice, które z zasady wypełniają dwie funkcje - pojemnika na rośliny i źródła oświetlenia po zmroku.

Sądzisz, że masz pytania? (https://taniawodka.pl/home/imprezy-okolicznosciowe/) W takim razie chcemy poinformować Cię, że w każdej chwili można do nas pisać. Z radością zareagujemy na każdą wiadomość.

Przy nabywaniu ich zwróćmy tylko atencję, azaliż pracują na ogniwo, czy potrzebują ciągłego podpięcia do sieci elektrycznej, co może niekiedy być trochę problematyczne - .


W każdym razie, takie podświetlane doniczki są fajnym sposobem na uatrakcyjnienie ogródka, zwłaszcza że w atrakcyjny sposób mogą podkreślić walory nadzwyczajnych okazów, które tam uprawiamy.