Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Zapach jaśminu, kontra maseczki do twarzy - czyli, co bardziej wprawia w relaks

Jaka rzecz mocniej relaksuje, zapach, albo dotyk? Posprawdzamy to, porównując odprężający aromat jaśminu, oraz przynoszące wytchnienie maseczki do twarzyczki!


Najpierw zajmiemy się zapachem - w naszym wypadku jaśminu.


Dopasuj zabieg do kondycji skóry i wieku
Author: 123 rf
Source: 123 rf


maseczki do twarzy
Author: Vassilis
Source: http://www.flickr.com
Zapach jaśminu oddziałuje stymulująco oraz (link) zmniejsza stres. Ma cieplutki i niezwykle relaksujący zapach, który koi i odpręża. Stosowany w aromaterapii, posiada za zadanie właśnie relaksować, zmniejszać stres, ale także leczyć z nerwic oraz odganiać obawy. Poza tym, zwłaszcza dla kobiet - działa korzystnie na ich pewność siebie oraz poprawia nastrój. Kobietom w trakcie ciąży aromat ten pomaga przy laktacji i poprawia samopoczucie w depresji popołogowej. Stosowana w kosmetyce, działa też wspaniale na skórę, ma możliwość zapobiec pojawianiom się rozstępów. Bywa też używany jako silny afrodyzjak, ze względu na silny zapach! -


Kolejnym poruszanym\ruszanym temacikiem zostaną maseczki do twarzy, które to wielkość na rynku kosmetyków jest w stanie zaszumieć w mózgu nie jednej kobiecie. Istnieją maski które odmładzają, które oczyszczają, nawilżające, które tonizują, które wygładzają, które ujędrniają oraz tak w dalszym ciągu, o oraz (kliknij aby zobaczyć więcej)nego rodzaju aromatach, jak na przykład ogóreczek, mango, albo awokado. Powstało wiele przedsiębiorstw, które charakteryzują się w tego typu maseczkach, więc ich cena także jest różna oraz buja się od kilku złotówek po paręnaście złotówek -


Wszystko jednakże zależy od tego jakiej rzeczy potrzebujemy - efekt\wynik końcowy po użyciu maski powinien być bardzo miły oraz odprężający, a więc nie zastanawiaj się oraz skonfrontuj oba produkty (jaśmin oraz maska) by sprawdzić, który jest dla Ciebie najwspanialszy!