Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Praktyczne rady dla księgowych i kadr

Jeśli pracujemy w dziale księgowości albo kadrowym powinniśmy być bez ustanku na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami. Oklepana wizja pani z księgowości, która zajmuje się zapełnianiem tabelek jakimiś liczbami, lub pani kadrowej, która tylko wypisuje formularze nie ma nic wspólnego z rzeczywistym światem. Osoby zajmujące się księgowością i kadrami powinni być doskonale wykształcone i nieustannie muszą powiększać swoje umiejętności.


Księgowość, finanse
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Ustawa o finansach to oczywistość. Każdy człowiek w księgowości zna ją, praktycznie, na pamięć. Wszelkiego typu nowelizacje, zmiany, stawki podatkowe – wiadomości jest niezwykle wiele. Doskonałym rozwiązaniem jest zamawianie prasy specjalistycznej jak również czytanie na bieżąco w Internecie . To nie zajmuje dużo czasu, a daje nam pewność, że ciągle wiemy dokładnie w jaki sposób robić różnego typu rozliczenia. Jeśli chcemy zostać w branży i ponadto mieć w niej dobrą opinię ciągłe dokształcanie się to obowiązek.

Istotna jest też ustawa o podatku dochodowym. W każdym przedsiębiorstwie dział księgowości powinien także mieć ją właściwie wdrukowaną w głowy. Ponieważ istnieje kilka możliwości rozliczania się, mądra księgowa Oleśnica z pewnością zaproponuje najodpowiedniejsze rozwiązanie. Przyjmując osobę na stanowisko głównej księgowej albo w ogóle człowieka do działu księgowości oczekujemy, że nie będzie maszynką do wystawiania rachunków, a znaczącym pracownikiem proponującym najodpowiedniejsze rozwiązania dla naszej firmy, być może zalecającym poprawki mogące uprościć działania lub przyczyniające się do oszczędności. Znajdźmy dobrego specjalistę, albo dobre biuro rachunkowe w Oleśnicy.

Świnka skarbonka
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Tak samo wygląda to w dziale kadr. Osoby w nim pracujące muszą mieć wiedzę o tym co mówi ustawa o sus. Powinny umieć z łatwością skonstruować wzór umowy, obliczyć koszty zatrudnienia pracownika itp. Bieżące zmiany można sprawdzać w sieci. Działa mnóstwo serwisów udostępniających różne nowelizacje ustaw, informujące na bieżąco o zmianach w prawie pracy i podające również wiele innych informacji, chociażby nawet o tym jak przeprowadzić postępowanie spadkowe. Codzienne czytanie różnego rodzaju wiadomości musi wejść nam w krew, wówczas na pewno pozostaniemy na bieżąco i będziemy wysokiej klasy specjalistami w swoim fachu. A każdy pracodawca to doceni.