Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Żywność liofilizowana – czyli jak odpowiednio się odżywiać

Słyszeliście kiedyś o żywności liofilizowanej?? Jeżeli wciąż nie wiecie co to jest, nadszedł czas, aby zweryfikować co to takiego.


Aktualnie coraz częściej wspomina się o zdrowej diecie – z każdej strony jesteśmy wręcz obrzucani informacjami na temat tego w jaki sposób zdrowo jeść.


Przedsiębiorcy


Jest to nie tylko trend, ale także dbałość o zdrowie naszego organizmu – w końcu jak głosi popularne powiedzenie – jesteś tym, co jesz. Zgadzając się z tym należy zgłębić temat. Żywność liofilizowana to tak naprawdę żadna nowość – była używana już dawno przez amerykańskich żołnierzy, jednakże dopiero dziś staje się coraz bardziej znana i korzysta z niej coraz większa liczba osób.
Co to takiego zatem jest? Jest to żywność zamrażana, podczas tego procesu produkty tracą wodę, co powoduje, że są nie tylko wyschnięte, ale również zamrożone – to sprawia, iż mają naprawdę długą datę przydatności. Jakie są plusy tego typu żywności? Oprócz wspomnianego już już długiego terminu przydatności, żywność ta zawiera wszystkie składniki odżywcze – białka, tłuszcze, cukry i witaminy – zatem żywność tą z pewnością można nazwać superfood. Ważnym jest, że żywność nie traci swoich składników odżywczych - .


lyo
Author: Travis Wise
Source: http://www.flickr.com


Aktualnie żywność liofilizowana jest niezwykle powszechna pośród sportowców i pośród turystów. Należy zaznaczyć, iż plusem są nie tylko wartości odżywcze, ale również waga takiej żywności – jest ona bowiem bardzo lekka, co czyni ją perfekcyjną do wzięcia ze sobą na podróż. Jak taką żywność (kliknij) trzeba spożywać? Dla wielu osób określenie liofilizowany jest podejrzana, jednakże spożywa się ją niezwykle prosto. Wystarczy tylko zalać ją wodą, poczekać kilka minut i gotowe. Mamy zdrowy posiłek przygotowany w dosłownie kilka minut - lyo.


Pośród najlepszych producentów tego typu żywności jest lyo, jeżeli wejdziemy na profil tej firmy ujrzymy jak wiele ma do zaproponowania.


Lyo proponują żywność naprawdę dobrej jakości – znajdziemy tam owsianki, ale także dania obiadowe – czy nie brzmi mi to świetnie? Pyszna żywność możliwa do zrobienia w bardzo krótkim czasie.