Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

W jaki sposób przystroić okno?

Upiększenie okien jest to dziedzina, która od jakiegoś czasu przeżywa renesans. Admirowane do dziś dnia w filmach kostiumowych wyszukanie przybrane wnęki okienne, po PRL-owskiej szarości wkraczają nie tylko do naszych salonów, lecz też do alków, pokoi dzieciaków czy kuchni oraz toalet, jakie przestają już być „ślepe”.


Okno jest podstawowym źródłem blasku, ważne zatem, ażeby ozdabiające je tkaniny również regulowały naturalne oświetlenie pomieszczenia.


I tak, otwór okienny wychodzący na południe sprawi, że przy świetnej pogodzie wnętrze będzie narażone na zbytnie nasłonecznienie – w takowym wypadku zbawienne okażą się rolety z materiałów zupełnie zaciemniających. Kiedy jednak dekorujemy okno skierowane ku północy – a przez to pomieszczenie, w jakim daje się we znaki deficyt naturalnego światła – warto skorzystać z tkanin transparentnych, które nie ograniczą do tego liczby słonecznych promieni naturalnie oświetlających nasze wnętrze. Nie lękajmy się stosować tkanin przysłaniających w salonach urządzonych w jasnych barwach. Ażeby uzyskać zadowalający rezultat nie musimy montować rolet w ciemnych kolorach. W wypadku materiałów zaciemniających barwa nie ma znaczenia – równie dobrze sprawdzą się modele atramentowe, jak także białe fajna oferta firanek haftowanych tutaj.

Ekscytuje Cię omawiana kwestia? Jeśli tak, to zapraszamy do lektury (http://www.prozoo.pl/sklep/miesa-l/paski-jagnieciny-500g.html) bardzo podobnego wpisu - on również jest warty uwagi.

Wspaniale sprawdzają się również firanki haftowane.


Komoda, sypialnia
Author: Bruno Piombini
Source: Bruno Piombini


grafika
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu


Dobór okazałych karniszy i ozdobnych firan do minimalistycznego pomieszczenia może okazać się ogromnie ryzykowny. W aranżacjach podtrzymanych w duchu dzisiejszym najodpowiedniej sprawdzają się rolety, które stawiają przede wszystkim na funkcjonalność. Jeżeli zależy nam na ozdobnym efekcie, wybierzmy te okraszone zwracającym uwagę wzorkiem oraz fakturą.
Jeżeli jednakże jesteśmy przywiązani do tradycyjnych firan – postawmy na rolety skonstruowane z delikatnych, eterycznych, przezroczystych tkanin, dla przykładu organzy. Współcześnie sklepy oferują też zasłony młodzieżowe w różnorodnych wzorach a także odcieniach.