Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Reklama na wyświetlaczu

Telebimy to najwyższa kategoria przyrządów służących do przekazu informacji dla znacznego kręgu odbiorców. Jest to wyjątkowa jak dotąd technika, która pozwala na emisję obrazu z wielką jakością, również idealną widzialnością dzięki wdrożeniu specjalistycznych diod LED. Tylko ta technologia pozwala przebyć promienie słoneczne, co czyni ekran całkowicie dostrzegalnym w świetle dziennym.
telebim
Author: Steven Straiton
Source: http://www.flickr.com
Reklama na telebimie dostarcza ogromne potencjały przestrzenne i skuteczne, a przy tym nie wymaga ponoszenia wartości druku, zezwala na umowne pokazy. Dzięki ogromnym ekranom, jest możliwość emitować szereg informacji w niespotykany dotąd sposób.
Nadzwyczajnym pozytywem reklamy na telebimach, jest ewentualność sygnalizowania na bieżąco o najnowszych promocjach, redukcjach cen, bądź wyprzedażach poprzez możliwość prędkiej odmiany treści, oraz jej aktualizację w okresie rzeczywistym.

Nie da się zamaskować zjawiska, że obecnie, skutecznie wiedziona kampania reklamowa bywa pewnością wielkich profitów pieniężnych, w związku z tym winniśmy ją stosownie przewidzieć.

telebim
Author: n0cturbulous
Source: http://www.flickr.com
Każde przedsiębiorstwo, żeby pozyskiwać użytkowników musi pomyśleć o sprytnej i rozwojowej formie reklamy, jaka wyróżni się z tłumu rywalizacji. W Polsce zastosowanie reklamy na telebimie, zarówno w centrach miast, jak też przy parkingach hipermarketów, lub centrów handlowych, jest stosunkowo nowym przedsięwzięciem - . Nowatorskość tego rozwiązania powoduje, że przyciąga ono uwagę o wiele częściej, aniżeli choćby tradycyjne odmiany reklamy zewnętrznej, jak szyldy, lub banery.

Najważniejszą wartością sieci telebimów jest ich widzialność, a stanowcza większość z nich jest umieszczona w miejscach najogromniejszego ruchu automobilowego, czy też pieszych. W wielu sytuacjach dzisiejsza odmiana promocji może dostarczyć przedsiębiorstwu ogromne korzyści. Reklama - kup tu tworzywa sztuczne - w sieci telebimów jest zauważalna poprzez możliwych klientów, a ich interesująca postać jest w stanie okazać się o dużo lepiej efektywna aniżeli tradycyjna reklama.