Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Jak zorganizować udaną imprezę firmową

Jedną z ważniejszych oraz w najwyższym stopniu efektywnych metod integracji pracowników i nabywców może być zorganizowanie eventu. W naszym kraju najogromniejszą popularnością cieszą się świąteczne imprezy biznesowe, inną okazją do nieformalnego spotkania pracobiorców jest karnawał czy konferencja, której towarzyszy kolacja powiązana z "after party".


impreza firmowa
Author: Tech Cocktail
Source: http://www.flickr.com
Niestety, coraz to nagminniej spotykamy się z głosem, iż eventy to wątpliwej przyjemności wydarzenie wpisane w scenariusz pracowniczych oraz zobowiązań względem firmy. Stąd od dłuższego czasu wziętością cieszą się tak zwane tematyczne imprezy firmowe, jakie wnoszą sporzej atrakcji dla jej gości. (Zobacz firmę Ekotour) Firmy eventowe prześcigają się w coraz to w wyższym stopniu nowatorskich pomysłach, by zabawić i pozytywnie zdziwić swych klientów. Atrakcje na imprezy firmowe są dzisiaj nadzwyczaj wyszukane (dla przykładu wynajęcie znanego zespołu rockowego).

Aby impreza przebiegła bez zastrzeżeń, przedsiębiorstwa eventowe kooperują ze sprawdzonymi podwykonawcami na polu muzycznym, cateringowym, obsługi technicznej itd. Zapewnia to wysoki poziom realizacji eventu, wszelkich jego atrakcji, a także zadowolenie samych biesiadników. Organizacja imprezy firmowej nawet niedużej skali, niesie za sobą dużą dawkę napięcia. (Zwiedzanie - Wrocław) Nic zatem zadziwiającego, że oddanie pełnej artystycznej otoczki imprezy pewnemu pomysłodawcy i realizatora gwarantuje obu stronom wieloletnią kooperację przy dwustronnym zadowoleniu.


Aby ograniczyć koszty powiązane z organizacją korporacyjnego wydarzenia, dość powszechna jest realizacja eventu przez dział promocji firmy, pomijając
impreza firmowa
Author: FotoPlus Collective
Source: http://www.flickr.com
firmy eventowe. Niestety, efekt takiej oszczędności bywa rozmaity i często owocuje globalnym rozczarowaniem.

Co uczynić, żeby mieć pewność, iż wyselekcjonowani przez nas wykonawcy nie zagwarantują nam przedwczesnego finału wydarzenia, za co z pewnością dział promocji zostanie solidnie "nagrodzony"? Wyjścia są 2. Po pierwsze - trzeba korzystać z propozycji przedsiębiorstw eventowych, które na stałe współdziałają z fachowcami. Muszą one troszczyć się o jakość usług, ponieważ i w tej dziedzinie rynku działa stary, znakomicie znany mechanizm, że "dobrą opinię nabywa się trudno, zaś traci bardzo łatwo".