Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Z czym wiąże się leasing pracowniczy? Czy jest to częsta praktyka? Co warto w tym temacie wiedzieć?

Obecnie dużo przedsiębiorstw korzysta coraz częściej z leasingu. Nie jest to już nowy temat, gdyż leasing jest dobrym sposobem na to, by wydać mniejszą ilość pieniędzy.


przerwa obiadowa w biurze
Author: Andrew Turner
Source: http://www.flickr.com


Natomiast leasing pracowników to już nie aż tak znane pojęcie. Z tego względu warto wyjaśnić na czym on polega.
Gdyby chcieć opisać pojęcie leasingu pracowniczego w dużym skrócie, można rzec, że jest to po prostu wynajem pracowników. Pracowników możesz wynająć tutaj - .https://www.eena.pl/aktualne-oferty-pracy.html (zobacz https://www.eena.pl/aktualne-oferty-pracy.html)Natomiast dobrze będzie poznać zasady, na których dochodzi do takich wymian. A mianowicie dany pracownik, który jest zatrudniony na stałe w firmie A, jest podnajmowany do wykonywania różnych obowiązków przez firmę B. Oczywiście jest to wykonywany za odpowiednią opłata wynajem pracowników, jednak wszystkie szczegóły ustalają najpierw między sobą dwa przedsiębiorstwa. Mówiąc o szczegółach, mowa o długości trwania takiego wypożyczenia, wynagrodzeniu jak i o rodzaju pracy.


Rzecz jasna sam pracownik musi wyrazić pisemną zgodę na tego typu zmiany. Jeśli na przykład w którejś z firm jest praca dla informatyków oraz takie przedsiębiorstwo chciałoby skorzystać z formy takiego leasingu, to musi określić w przyszłej umowie zakres pracy. Tak, by taki pracownik (http://www.workservice.pl/poradniki/czekasz-na-telefon-od-rekrutera-przygotuj-sie/) miał świadomość na czym będzie polegało jego zadanie w firmie. Praca dla informatyków to z pewnością nie jedyne podnajmowane zawody, jednak na pewno dość popularne. Praca dla informatyków do znalezienia tutaj - Sprawdź link.


Warto także być świadomym tego, iż stosunek pracy u obecnego pracodawcy zawiesza się na okres takiego leasingu. W tym czasie bowiem osoba biorąca udział w leasingu pracowniczym zawiera inną umowę z tymczasowym pracodawcą.