Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Użycie szkła w aranżowaniu wnętrz

Szkło znajduje coraz to szersze zastosowanie w urządzaniu pomieszczeń. Jest ogromna ilość metod na wykorzystanie owego surowca, jaki zawsze prezentuje się w bardzo olśniewający sposób.
Należy pamiętać, że wybierając szkło do kuchni powinno być bezpieczne, to znaczy hartowane. Utwardzanie czyni, że tafla nie rozpadnie się na ostre, niebezpieczne części.


Czujniki
Author: US CPSC
Source: http://www.flickr.com


Szkło dekoracyjne szkło dekoracyjne ma sporo zastosowań. Jest w stanie ozdabiać zarówno wnętrza handlowe, jak i mieszkalne, dodając im niepowtarzalnego temperamentu. Wyśmienicie łączy ergonomiczność i atuty ozdobne. Części ze szkła ozdobnego są wytrzymałe na działalność wilgoci i dużej temperatury, w związku z tym są bardzo odporne. Szklane nawierzchnie są łatwe w utrzymaniu higieny. Nie wymaga używania jakichkolwiek szczególnych środków czyszczących, bądź zabezpieczających przed defektami.

Nie masz zamiaru przerwać czytania ciekawego tematu na tym wpisie? W takim razie zachęcamy do kolejnych - kliknij w źródło lampka nocna do sypialni i wejdź na analogiczną witrynę.

Dobrym przykładem na znakomite zastosowanie szkła w kuchni są kasetony szklane, zamieniając tym samym tradyycyjne płytki. Takie panele cechują się ładnym blaskiem, oraz bardzo dużą wytrzymałością.


Szkło dekoracyjne jest niezwykle twarde i bardziej odporne na uderzenia aniżeli szkło standardowe, dlatego z powodzeniem zbuduje ozdobne szklane blaty stolików, ław i powierzchni mebli.
Szkło doskonale komponuje sie z każdym innymi surowcem, w związku z tym świetnie sprawdzi się we współczesnej aranżacji w zestawieniu ze stalą nierdzewną, bądź w bardziej klasycznej kuchni z drewnianymi sprzętami. Jest możliwość również bez kłopotu złączyć przeróżne rodzaje szkła w jednym miejscu, to pozwala na stworzenie bardzo ciekawych powierzchni.