Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Jeżeli jesteś menadżerem supermarketu na pewno istotne są dla Ciebie takie sprawy jak szybki rozładunek towaru oraz bezpieczeństwo klientów na parkingu.

Każde dziecko wie, jak wygląda parking przed supermarketem. Wszyscy chcemy czuć się na nich bezpiecznie. Z tej przyczyny wyznaczone są tam pasy, kierunek poruszania się samochodów oraz miejsca parkingowe.


Niewielu jednak orientuje się, jak wyglądają rampy przeładunkowe z tyłu sklepu, gdzie podjeżdżają wielkie dostawcze auta z artykułami.


buty sportowe dla kobiet
Author: VIVOBAREFOOT
Source: http://www.flickr.com
Słupki parkingowe (Zobacz więcej) to najlepszy sposób na to, aby na terenie parkingu wprowadzić jakiś ład. Słupki zazwyczaj są biało-czerwone, tak aby były świetnie dostrzegalne. Dodatkowo są wąskie. Najlepiej jest, kiedy słupki parkingowe są składane. Zawsze daje to szansę do zmiany organizacji ruchu lub zamknięcia jakiejś strony parkingu. Może to nastąpić z powodu na naprawy lub wystawienie przez sklep namiotu letniego na zewnątrz. Jeżeli mowa o rozładunku artykułów, to ciężko wyobrazić sobie, aby ktoś ogromną ilość towaru nosił w rękach. Do tego konieczne wydają się być rampy przeładunkowe. Mogą być one przymocowane stacjonarnie albo składane. Istotne jest, żeby były one wytrzymałe i potrafiły udźwignąć ogromny ciężar. Rampy przeładunkowe (Źródło oryginału) może doglądać jeden pracownik, ponieważ nie jest to zbyt trudne.

Jeżeli masz możliwość zdobyć pozostałe informacje na omawiany temat, to skorzystaj z tego i kliknij na umieszczony poniżej odnośnik i przeczytaj na stronie.

Wystarczy dostroić wysokość rampy do paki ładunkowej ciężarówki, a dzieje się to przy użyciu pompy.


Należy podumać o polepszeniu pracy swoim pracobiorcom, ale także o ułatwieniu ruchu aut petentów na parkingu przed supermarketem. Aby to osiągnąć wystarczy kupić słupki parkingowe oraz rampy przeładunkowe.