Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Informatyk, to wciąż ogromnie ceniony zawód w Polsce

Mimo, że obsługujemy komputery nie jesteśmy niestety specjalistami.


Wielu z nas w mniejszym lub większym stopniu poradzi sobie z komputerem. Za nami już czasy, gdzie w urzędach czy przedsiębiorstwach pecet był czymś zjawiskowym.


Zaś podstawowym działaniem Informatyka w firmie było przyuczanie dawnych kadr, dla których urządzenie do pisania okazywała się dotąd wyłącznym instrumentem do pracy.


billboard reklamowy
Author: Jeffrey Beall
Source: http://www.flickr.com


Dziś informatycy, to wyszkoleni fachowcy zajmujący się niezwykle zawiłymi dla nas procedurami komputerowymi. Praca dla informatyków jest dzisiaj dostępna w niemal w każdej dziedzinie gospodarki. Niemal w każdym miejscu ich kompetencja i wiedza jest mocno poszukiwana i ceniona. Kompetentny informatyk nie powinien zbyt długo poszukiwać zatrudnienia w Polsce i nie tylko.


Na krajowym rynku wiele agencji pracy w swoje ofercie ma ogrom propozycji dla tzw. komputerowców. Niezwykle często, to one właśnie same poszukują na rynku najbardziej cenionych fachowców, proponując im nową, lepszą pracę. W temacie agencja doradztwa personalnego Warszawa zajmuje dosyć ważne miejsce. Rynek zatrudnienia w Warszawie wciąż jest dla dużej ilości kończących szkoły niezwykle atrakcyjny- agencja doradztwa personalnego. Szczególnie tyczy się to zarobków, stolica proponuje ciągle jeszcze warunki, jakich nie mogą zaproponować inne rynki pracy w Polsce.

Wejdź na ten link i zgłąb więcej wskazówek (http://www.zelwak.pl/dojazd.html) odnoszących się do rozpatrywanej w tym serwisie sprawy. Te rady bez wątpienia również na długo zostaną w Twojej głowie.

Pensje informatyków liczone są się różnie. Górują te na znacznym poziomie. /rozpoczynający pracę mogą zarobić już około 2-3 tysiące miesięcznie. Zależy to przede wszystkim od przedsiębiorstwa, dla którego pracują i systemu, którym zarządzają albo budują.
Inni, szczególnie informatycy pracujący w większym miastach dla międzynarodowych firm, zarabiają choćby 8-10 tysięcy i otrzymują dodatki: telefon, samochód i laptop służbowy.