Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Niezbędne narzędzia do rozkręcania firmy w online

W dzisiejszych czasach każdy właściciel biznesu wie, iż aby jego firma miała coraz wiszą ilość klientów, musi działać z właściwym rozmachem w sieci. A będąc nieco bardziej precyzyjnym - musi pojawiać się wysoko w wynikach wyszukiwarki Google.


Jednym ze sposobów na promocję w Internecie jest popularna kampania AdWords.
kampania adwords
Author: PEO ACWA
Source: http://www.flickr.com


Pod tą nazwą kryje się najzwyczajniej w świecie system reklamowy giganta z Mountain View, jaki pozwala nam na umieszczanie linków do stron www naszego przedsiębiorstwa w rezultatach wyszukiwania. Możemy więc dla konkretnego wydarzenia jakie będzie wpisywał w Google nasz przyszły klient umieścić link, jaki prowadzi np do naszego sklepu internetowego. Co więcej, nasze linki mają możliwość aby pojawiać się również na różnych witrynach internetowych, jakie współpracują w ramach kampanii AdSense. Pomimo, że może się tak wydawać, to nie jest to wcale skomplikowana sprawa - kluczem jest odpowiednie przygotowanie kampanii, konfiguracja a także zarządzanie. Całe szczęście, że w sieci możemy odnaleźć całe mnóstwo poradników i artykułów na ten temat. Wystarczy poświęcić trochę czasu a już po lekturze danego poradnika będziemy w stanie sami wystartować z naszą pierwszą, prostą kampanią.


Kampania AdWords to jeden z wielu elementów szeroko pojętego zagadnienia jakim jest analityka internetowa- https://www.artefakt.pl/kampanie-adwords (https://www.artefakt.pl/kampanie-adwords). W dzisiejszych czasach informacja jest chyba najbardziej cennym towarem. Chodzi rzecz jasna o wszystkie informacje, które użytkownicy stron www zostawiają po sobie a które można analizować i na ich bazie podejmować właściwe decyzje biznesowe. Analityka internetowa pozwala nam min. na zoptymalizowanie działania naszego sklepu internetowego. Możemy badać ruchy użytkownika na stronie oraz odpowiednio zareagować oraz podejmować efektywne działania, które\jakie mają za zadanie w ostateczności zmaksymalizowanie naszych dochodów.

Analityka internetowa składa się również z wielu innych aspektów, jakie w znacznym stopniu są w stanie usprawnić dany biznes. Jednym z najbardziej znanych narzędzi do przeanalizowania informacji, jakie pochodzą z Internetu jest Google Analytics. Jest to rozbudowana aplikacja, dzięki jakiemu jesteśmy w stanie przeanalizować zachowanie użytkowników naszej strony- kontynuuj czytanie (kontynuuj czytanie). Jesteśmy w stanie monitorować, jakie strony są najbardziej oblegane, skąd bierze się ruch na stronie etc. Oczywiście nie musimy analizować wszystko sami, ponieważ istnieje wiele firm, jakie proponują usługi w tym temacie oferując profesjonalną pomoc w magazynowaniu oraz analizie informacji ze stron internetowych.
Gdy myślimy na poważnie o własnym biznesie, powinniśmy postarać się żeby nasze funkcjonowanie w sieci przynosiły jak najlepsze efekty - wówczas na pomoc przychodzi analityka internetowa. Właściwe nastawienie do tego zagadnienia przynosi bardzo wymierne efekty a budżet wydany na kroki podjęte w tym zakresie z całą pewnością się zwrócą. Warto więc już dziś przyjrzeć się temu zagadnieniu.