Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Czym jest hipoteka zwrotna? Czy się opłaca? Jakiego typu korzyści może zapewnić?

W ostatnim czasie bardzo znana jest hipoteka zwrotna. Jest przede wszystkim przeznaczona dla starszych osób, jakie są prawnymi właścicielami mieszkań i domów. Jak więc brakuje im środków na życie, mogą zawrzeć umowę z jakąś firmą, która oferuje to właśnie rozwiązanie.


Hipoteka zwrotna, określana też przez wielu jako odwrócona hipoteka (zobacz kredyt pod hipotekę wrocław) polega na tym, iż możemy mieszkać w swoim mieszkaniu do końca życia. Będziemy jednocześnie otrzymywać jakby emeryturę dodatkową od firmy, z jaką zawarliśmy umowę. Ale po naszej śmierci dom przejmuje firma, z którą podpisaliśmy umowę.


Author: Cordell and Cordell
Source: http://www.flickr.com


W tym miejscu jednakowoż powstaje pytanie czy takie finansowe świadczenia, które są gwarantowane przez firmę która sprzedaje produkt, nie będą zbyt niskie wobec stale wzrastających kosztów życia.

Sprawdź więcej w tym serwisie (https://www.workservice.pl/o-nas/) i zgłąb opisywane tematy także z innej perspektywy - one niewątpliwie również Cię zainteresują!

Bo przecież kilkaset złotych, które są wypłacane w dzisiejszych czasach może mieć bardzo małą wartość w przyszłości, ponadto najlepiej zobaczyć przez jaki czas jest wypłacane świadczenie oraz w jakiej wysokości - patrz na dożywotnią rentę na
Oczywiście wszystko zależne jest od sytuacji życiowej określonej osoby. Ogólnie jednakowoż tego typu hipoteka jest najbardziej odpowiednia dla osób w podeszłym wieku, które nie mają bliskich czy dalszej rodziny. W odmiennej sytuacji lepiej zastanowić się, czy jest to odpowiedni pomysł -


Czy nie mamy bliskiej osoby, której nie pragnęlibyśmy ofiarować tego typu nieruchomości? Tak jak stwierdziliśmy wcześniej, wszystko to zależy od określonej osoby i to jak wygląda jej sytuacja życiowa. Pomimo to, jeżeli mamy więcej możliwości, to najlepiej też je rozpatrzyć, by wybrać jak najlepiej.