Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Sposoby pomnażania kapitału, jakie stają się coraz popularniejsze

Obecnie coraz więcej z nas decyduje się na robienie czegoś innego ze swoimi pieniędzmi. Lokaty oszczędnościowe nie cieszą się takim zainteresowaniem. Chcemy zaryzykować, ale mieć okazję na zarobienie wielkich pieniędzy.
wejście na newconnect
Author: Ctd 2005
fundusz zalążkowy
Author: swimboy1
Mimo że jako Polacy mamy niewiele oszczędności – do regularnego oszczędzania przyznaje się tylko parę procent – to osoby, które mają odłożone pieniądze nie chcą już umieszczać ich na kontach, jakie bez względu na bank mają mały (zobacz kiedy maly zus) procent. Wolimy inwestować w coś nawet obarczonego ryzykiem ale jednocześnie dającego szansę na kilkukrotne zwiększenie zainwestowanych pieniędzy. Dlatego rosnącym powodzeniem cieszy się fundusz zalążkowy. Co to jest? To nowoczesny sposób na wspieranie rodzących się przedsiębiorstw. To ogromna okazja dla inwestorów, ale także, jeśli nie większa dla wspomnianych przedsiębiorstw Czemu? Ta opcja finansowania powstała, aby wesprzeć młodych przedsiębiorców w ich pierwszych krokach w biznesie. Fundusz zalążkowy nie jedynie sfinansuje realizację całego przedsięwzięcia, zrobi o wiele więcej: udostępni lokal, napisać biznesplan, zatrudnić pracowników, rynek zbytu i sfinansuje rozwój konkretnej usługi. Jako zapłatę fundusz przejmie nie więcej niż 50 procent udziałów. Aby korzystać z tych środków wystarczy praktycznie jedynie doskonały pomysł: to właśnie on w dużej mierze pozwala na rozwój oraz tworzy tak ogromne zyski.


Proces rozwoju przedsiębiorstwa jest zazwyczaj żmudny oraz czasochłonny. Stworzenie odpowiednich struktur zajmuje dużo czasu, wymaga doświadczenia i zaangażowania. Jednak jeżeli ten proces mamy już z głowy, możemy zastanowić się nad innowacyjnymi sposobami rozwoju przedsiębiorstwa. Na pewno jednym z nich, gorąco polecanym, jest wejście na NewConnect - . Brzmi tajemniczo, lecz dla osób orientujących się w temacie to całkiem łatwe zagadnienie. NewConnect to alternatywny rynek działających w Europie. U nas jego organizatorem jest Giełda Papierów Wartościowych.

Jeśli masz ochotę poznać dane na przedstawiany wątek, to odsyłam do serwisu (http://www.inoffice.pl/aktualnosci/) w którym odnajdziesz wiele interesujących danych, które dokładnie opisują temat.

Powstał on, aby wspierać innowacyjne, dynamicznie się rozwijające przedsiębiorstwa, z wielkimi szansami osiągnięcia sukcesu. Wejście na NewConnect to więc korzystanie z szerokiego finansowania oraz wszelkiego rodzaju wsparcia. Warto zainteresować tym tematem, ponieważ można dużo zyskać, nie tylko pieniądze.