Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Musimy sprawdzać jak chronione są nasze informacje przez daną firmę

Czy przydarzyło nam się, że otrzymywaliśmy paczki, albo telefony od zakładów, z którymi nigdy prędzej się nie spotkaliśmy? Jeżeli tak, to może to okazać się dowód na to, że nasze dane brały udział w czymś co nosi nazwę zakup bazy danych. Po prostu wchodzimy na jakąś stronę, której treścią jesteśmy zainteresowani, wpisujemy własne informacje żeby mieć szansę dostawać newsletter, tak aby nic nas nie ominęło i tutaj wszystko jest dla nas logiczne oraz zrozumiałe. Jednak czasem dzieje się tak, że bez naszej wiedzy dany zakład sprzedaje dane kontaktowe, które uzyskała od nas, przez co kolejne firmy też mogą nawiązać z nami kontakt.


baza danych
Author: Robbes
Source: http://www.flickr.com
Przez to właśnie tak istotne jest dokładne zobaczenie na jakie strony internetowe się logujemy, jak i też przemyślenie czy zawsze powinniśmy udostępniać dane o sobie. Co interesujące to niektóre strony internetowe powstają z myślą o sprzedaży takich danych i gdy uzbierają odpowiednią ilość adresów, to dają je tej firmie, która więcej za nie zapłaci.

Dochodzisz do wniosku, że prezentowany tekst jest pomocny? Jeśli tak, to poznaj poza tym ten wciągający wpis (https://www.msedu.pl/szkolenia/mikrobiologia-kurs) - on także zwróci Twoją uwagę.

Zobacz w którym miejscu pozyskać bazy danych: wartościowa baza danych.

Pakowanie przesyłek to ważny proceder

Obywatele coraz częściej dokonują sprawunków przez sieć, a to powoduje, że zakupiony towar wysyłany jest w paczce. Ktoś jednak powinien ją zapakować i co więcej, należy to zrobić tak uważnie, aby nie był podany błędny adres, bo wtedy przesyłka nie dojdzie do adresata. Takie pakowanie przesyłek łączy się ze wielką odpowiedzialnością, gdyż najpierw warto przypilnować, by wszystko co ma się w niej znajdować, naprawdę się w niej znalazło, a później trzeba ją odpowiednio zaadresować, tak aby dotarła do właściwej osoby. Znacznie częściej udział w całym tym przedsięwzięciu biorą komputery, przez co możliwość pomyłki jest zmniejszana do minimum. Przejdź do całej oferty: gdzie pakowanie przesyłek?.

Musimy powiedzieć komu dajemy informacji o sobie

baza danych
Author: labormikro
Source: http://www.flickr.com
Chcąc dostać jakąś przesyłkę podajemy własne informacje, złożone z imienia oraz nazwiska, adresu e-mail, a często też z adresu zamieszkania oraz telefonu. Jeśli nie chcemy, żeby wpadły się one w inne ręce, kogoś z kim nawet nie mieliśmy najmniejszego kontaktu, to zawsze musimy dokładnie zapoznać się z polityką danej zakładu oraz z jej zasadami przechowywania informacji. Kiedy wyklucza ona udostępnianie ich innym przedsiębiorstwom, to możemy być przekonani, że nikt nie zdobędzie informacji o nas, bez naszej zgody.