Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Lepiej dźwigać niż ścigać, czyli w wielkim skrócie o przygotowaniach, jakie czekają rodziców wyjeżdżających z małym dzieckiem w góry

Nowocześni rodzice przeważnie wyjeżdżają na wakacje razem ze swoimi latoroślami, nawet kiedy te mają ledwie kilka miesięcy
. Dwudziestolatkowie nie zawsze są w stanie zapewnić sobie zastępstwo, a przy tym kochającym matkom niełatwo byłoby zostawiać berbecia na tydzień bądź kilkanaście dni.


Jeśli rodzice jadą z małym dzieckiem w góry, to ich ekwipaż na pewno będzie o wiele pokaźniejszy niż dotychczas.

Warto zobaczyć odsyłacz (http://www.kabus.pl/?sh=drazki_drewniane), aby poza tym dowiedzieć się czegoś interesującego na ten temat, więc kliknij tu i przeczytaj inne materiały.

I to nie jedynie z uwagi na fakt, że w fiacie będzie podróżował jeszcze jeden pasażer. Trzeba bowiem pamiętać, że niemowlęciu przydają się sprzęty, których dorośli wcale nie potrzebują. W trakcie wyjazdu potrzebne są turystyczne wózki dziecięce, dmuchane wanienki, jak również turystyczne łóżeczka. Tego typu akcesoria opiekunowie nierzadko pożyczają od kolegów. Cała oferta: .


jeansy
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
biustonosz
Author: agistadler
Source: http://www.flickr.com
usługa
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Dorośli nie powinni zapominać o sobie - niekiedy trzeba zamówić lepszy plecak, a czasami potrzebne są solidne buty górskie. Równocześnie rodzice dobrze wiedzą, że na ulubione ścieżki tego roku raczej nie wyjdą. Najdroższe turystyczne wózki dziecięce doskonale sprawdzają się na miejskiej plaży, ale przez wyjazdem w Karkonosze warto pomyśleć o praktycznym nosidełku. Choć oczywiście nie każdy opiekun wybierze się na dość niebezpieczną w tym przypadku wspinaczkę. W rezultacie prawdopodobnie okaże się, że świeżo upieczonym rodzicom pozostanie podziwiać imponujące pejzaże z okien pensjonatu, a buty górskie poczekają co najmniej do następnego sezonu. Dla piechurów: .
.


Wyprawa z małym smykiem wystawia na próbę tak pojemność bagażnika w małym fiacie, jak i opanowanie mało doświadczonych rodziców. Stąd przed wyjazdem należy ponownie sprawdzić, które akcesoria będą tak naprawdę konieczne.