Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

ogrzewanie

Rozliczanie ciepła musi okazać się dokładnie wyjaśnione

grzejnik, ogrzewanie
Source: pixabay.com
Czy wiemy ile ciepła używamy w domu?

Zimą korzystamy z ogrzewania, a jeżeli nie posiadamy go zagwarantowanego z pieca, jedynie z elektrociepłowni, to musimy się właściwie rozliczyć z tego, ile dokładnie tego ciepła zużywamy. To wszystko właśnie powoduje, że szukamy znacznie częściej danych, w jaki sposób to wszystko okazuje się być naliczane, a potem rozliczane i skąd rzeczywiście wiadomo, że dane mieszkanie naprawdę aż tyle tego ciepła zużyło, szczególnie gdy okazuje się być to dom wielorodzinny.

Nadchodzący czas jesienno-zimowy przypomina o zadbaniu o ocieplanie domu

drzewo do kominka
Author: Roman Boed
Source: http://www.flickr.com
Okres jesienno-zimowy to czas, w którym zazwyczaj przebywamy w mieszkania relaksując się z książką i kubkiem gorącej herbaty. Kiedy za oknem ziąb i zawierucha najprzyjemniejszym miejscem jest bez dwóch zdań fotel przy kominku, od którego bije żar palącego się drewna.