Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

ogrzewanie

Rozliczanie ciepła musi okazać się dokładnie wyjaśnione

grzejnik, ogrzewanie
Source: pixabay.com
Czy posiadamy pewność, że nie przepłacimy za ogrzewanie?

Zimą wykorzystujemy z ogrzewania, a kiedy nie posiadamy go zapewnionego z pieca, jedynie z elektrociepłowni, to powinniśmy się dobrze rozliczyć z tego, jak wiele rzeczywiście tego ciepła wykorzystujemy. To wszystko właśnie spowoduje, że poszukujemy coraz częściej informacji, w jaki sposób to wszystko jest naliczane, a następnie rozliczane i skąd dokładnie wiadomo, że konkretne mieszkanie rzeczywiście aż tyle tego ciepła zużyło, zwłaszcza jeśli jest to budynek wielorodzinny.

Nadchodzący czas jesienno-zimowy przypomina o zadbaniu o ocieplanie domu

drzewo do kominka
Author: Roman Boed
Source: http://www.flickr.com
Okres jesienno-zimowy to czas, w którym zazwyczaj przebywamy w mieszkania relaksując się z książką i kubkiem gorącej herbaty. Kiedy za oknem ziąb i zawierucha najprzyjemniejszym miejscem jest bez dwóch zdań fotel przy kominku, od którego bije żar palącego się drewna.