Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

wydatki

Interesujące pomysły na otwarcie swojej firmy czyli jakie są zalety prowadzenia hurtowni wielobranżowej

hurtownia
Author: NCDOTcommunications
Source: http://www.flickr.com
Osoby, które chcą wystartować ze swoim biznesem często rozpoczynają działalność od handlu. Jest to jeden z najpopularniejszych kierunków, co nie oznacza że prosty, zwłaszcza jeżeli ktoś nie posiada żadnego doświadczenia w branży. Będzie też wymagać na początek sporego kapitału, bo chcąc zacząć handlować czymkolwiek należy wcześniej zaopatrzyć się w odpowiednią ilość towarów.

Telefonia internetowa dla firm i jej zalety

centrala telefoniczna
Author: stwn
Source: http://www.flickr.com
Telefonia internetowa zyskuje coraz więcej zwolenników, w szczególności wśród firm i przedsiębiorstw. Niesie ona za sobą niemało korzyści, między innymi firmy zdołają korzystać z różnych zaawansowanych usług biznesowych, takich jak na przykład telekonferencje, wirtualna centrala telefoniczna czy także wirtualny faks. Ponadto zaletą telefonii internetowej dla przedsiębiorstw jest też wielka mobilność.

Funkcjonalne telebimy wykorzystywane w efektywnej reklamie

ulotki z supermarketu
Author: Matti Mattila
Source: http://www.flickr.com
W polskich miastach telebimy są niezwykle powszechne, stając się jednym z popularniejszych przekaźników reklamowych. Nie ma w tym nic dziwnego, bowiem rzeczywiście są bardzo efektywne i wspaniale sprawdzają się w swojej roli.