Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

hotele

Wypoczynek nad polskim morzem i nie tylko ! Zobacz niesamowitą ofertę już dziś

Author: Siedlisko Morena
Nadchodzi okres urlopowy. Na zasłużone wczasy czekamy już dawno. Jeszcze zimą, w czasie długich wieczorów, by podnieść sobie samopoczucie, oglądaliśmy grube katalogi agencji turystycznych i obmyślaliśmy wakacje naszych marzeń. Ponieważ tegoroczna zima niezmiernie dała nam się we znaki, już z utęsknieniem wyczekujemy ciepłego słońca. Marzymy o odpoczynku na piaszczystej plaży oraz pluskaniu się w lazurowym morzu.

Sale na zjazdy w Rewalu

sale konferencyjne
Author: Oregon Department of Transportation
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach, kiedy organizowane są konferencje trzeba wybrać odpowiednie miejsce. Nie mowa tu tylko o hotelu, chodzi również o miejscowość, w której sympozja i zjazdy mają się odbyć. Idealnym rozwiązaniem są miejscowości typowo kojarzone z wypoczynkiem, gdzie sale konferencyjne Rewal możemy wybrać czy to w pobliżu plaży, czy też w okolicy cudownych lasów albo jezior.