Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

witaminy

Żywność liofilizowana – czyli jak odpowiednio się odżywiać

lyo
Author: Travis Wise
Source: http://www.flickr.com
Słyszeliście kiedyś o żywności liofilizowanej?? Jeśli wciąż nie wiecie co to jest, najwyższy czas, aby sprawdzić co to takiego.


Obecnie coraz częściej mówi się o zblinasowanej diecie – ze wszystkich stron jesteśmy wręcz obrzucani informacjami na temat tego jak zdrowo się odżywiać.

Na co musi zwrócić uwagę każdy hodowca gołębi? Jakie symptomy zdradzają, że gołąb jest w najlepszej formie?

gołąb pijący wodę
Author: Isengardt
Source: http://www.flickr.com
Każdy z hodowców gołębi, amator czy zawodowiec, ma świadomość, jak ważną rolę dla najlepszego rozwoju ptaków mają różnorodnego rodzaju suplementy i witaminy. Jak chcemy, żeby nasze gołębie cieszyły się najlepszą kondycją, to powinniśmy pamiętać o właściwie dobranych preparatach. Jednakże to nie wszystko, gdyż każdy hodowca gołębi musi znać swoje ptaki i zdawać sobie sprawę, w jaki sposób je obserwować, ażeby móc wyłapać każdy niepokojący sygnał.