Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

marynarki

Jakie stylizacje są obecnie na topie? Jakie komponenty garderoby można ze sobą zestawiać?

trampki
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Przyglądając się ludziom, którzy spacerują po centrum miasta lub wałęsają się po centrum handlowym można stwierdzić, że zdecydowanie jeansy to element garderoby, w który zaopatrzony jest niemal każdy z nas, zarówno panowie, jak i kobiety. Warto wspomnieć, że, spostrzec można zarówno rurki, jak i klasyczne dzwony. Z jeansami świetnie komponują się męskie bądź damskie trampki, a także wysokie, eleganckie szpilki.

Koszule eleganckie powinny pojawić się w każdej szafie

ludzie biznesu w oficjalnym ubiorze
Author: Vladimir Yaitskiy
Source: http://www.flickr.com
Czy mamy swoich ulubionych producentów?. Niektórzy ludzie idą do marketu i kupują to co im się spodoba, nie zwracając zbyt uwagi na to, przez kogo jest to stworzone. Jednak są takie osoby, które trzymają się jedynie jednego producenta, jednej marki, gdyż zaznaczą, że mogą liczyć tam na odpowiednią jakość w przystępnej kwocie. A my do jakiej grupy się wliczamy?