Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

marynarki

Koszule eleganckie powinny pojawić się w każdej szafie

ludzie biznesu w oficjalnym ubiorze
Author: Vladimir Yaitskiy
Source: http://www.flickr.com
Czy mamy ulubione marki?. Niektórzy ludzie idą do sklepu oraz nabywają to co im się podoba, nie zwracając zbyt uwagi na to, przez kogo zostało to stworzone. Jednak istnieją takie jednostki, które będą trzymać się wyłącznie jednego producenta, jednej marki, ponieważ zaznaczą, że mogą liczyć tam na odpowiednią jakość w przystępnej cenie. A my do jakiej grupy się wliczamy?

Jakie stylizacje są obecnie na topie? Jakie komponenty garderoby można ze sobą zestawiać?

trampki
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Przyglądając się ludziom, którzy spacerują po centrum miasta lub wałęsają się po centrum handlowym można stwierdzić, że zdecydowanie jeansy to element garderoby, w który zaopatrzony jest niemal każdy z nas, zarówno panowie, jak i kobiety. Warto wspomnieć, że, spostrzec można zarówno rurki, jak i klasyczne dzwony. Z jeansami świetnie komponują się męskie bądź damskie trampki, a także wysokie, eleganckie szpilki.