Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

zawód

Ukończyłeś właśnie studia wyższe i jesteś na etapie szukania pracy

kancelaria
Author: superscheeli
Source: http://www.flickr.com
Dostałeś już parę ofert, niektóre z nich okazują się rzeczywiście ciekawe, ale jedna propozycja przede wszystkim nie daje Ci spokoju.


Jaka to propozycja? Miałbyś pracować jako aktuariusz, ale tak naprawdę nie wiesz, kto to jest i czym się zajmuje.

Unikalne gadżety nie tylko dla szpiega

akcesoria
Source: http://www.sxc.hu/
Dość często ludzie nie mają wiedzy, które zawody mogą pełnić osoby mijane na ulicy. Nikomu nawet przez myśl by nie przeszło, że nieliczni są detektywami. Detektyw inaczej można byłoby go nazwać szpiegiem. Przecież monitoruje wszystko, co potrzebne do uzyskania sporej ilości wiadomości.

Czy opłaca się być sprzedawcą ubezpieczeń?

mężczyzna, agent ubezpieczeniowy
Author: European People's Party
Source: http://www.flickr.com
Szukając dla siebie właściwej ścieżki kariery, rozmyślamy, jaki zawód byłby dla as najlepszy. Bierzemy przy tym pod rozwagę nie tylko indywidualne preferencje i umiejętności, lecz również perspektywy zatrudnienia i zarobki w konkretnych sektorach gospodarki.

Kto jest w stanie zostać radcą prawnym, a komu będziemy wybijać z głowy edukowanie się i pracę w tej profesji.

radca prawny
Author: Take Back Your Health Conference
Source: http://www.flickr.com
Byłby w błędzie ten, kto by uważał, że razem z ukończeniem edukacji na studiach wyższych edukacja się kończy. Teraz dopiero nadchodzi czas na zdobycie doświadczenia zawodowego.

Kliniki stomatologiczne usytuowane na terenie Łomży - parę słów o ich usługach

rozwiązanie
Author: DECOFLUX
Source: DECOFLUX
zawód stomatologa jest równocześnie bardzo ciekawym, jak i dochodowym zajęciem. Dobry stomatolog jest w stanie naprawdę sporo zarobić, a kiedy w jego klinice obecna jest do tego jeszcze bardzo przyjazna atmosfera, to tym bardziej można liczyć na spory dochód.

Jak poszukiwać pracy najlepiej, czyli Internet to najlepsze rozwiązanie

praca
Author: Lea Latumahina
Source: http://www.flickr.com
Szukanie pracy – mimo ogromnego poziomu bezrobocia – jeszcze nigdy nie było tak łatwe jak w ostatnich latach. Wszystko za sprawą Internetu, który staje się coraz bardziej popularny. Dzięki niemu pracy można poszukać szybko, bez najmniejszych kłopotów i bez ponoszenia żadnych innych kosztów.

Zaświadczenie o zatrudnieniu - czyli, "Po jakie licho?", "Na co?" oraz "Z jakiego powodu?"

pieniądze
Author: Neil Rickards
Source: http://www.flickr.com
W jaki sposób wygląda zaświadczenie na temat zatrudnieniu oraz jaka rzecz bywa w nim zawarte? W jakim miejscu można je bez problemu znaleźć? Jakie istnieją inne typy oświadczeń o zarobkach? Kiedy takiego typu zaświadczenie bywa potrzebne? To wszystko oraz jeszcze bardziej dużo nie posiadając żadnego problemiku znajdziesz w środku naszego dzisiejszego felietonu!

Czy należałoby wybrać szkołę policealną przygotowującą do opieki nad starszymi osobami?

Nauka angielskiego
Author: U.S. Embassy Tel Aviv
Source: http://www.flickr.com
Młodzi ludzie kończący szkoły średnie nie mają prostego startu. Otóż okazuje się, że z roku na rok jest coraz mniej miejsc pracy. Firmy plajtują i ludzie tracą zatrudnienie. Skutkiem tego wielu młodych emigruje za granice naszej ojczyzny w poszukiwaniu bardziej intratnej pracy i normalnych warunków egzystencji. Istotnym może być więc pytanie o to, jaki kierunek rozwoju powinni wybrać młodzi ludzie, którzy właśnie kończą szkołę średnią. Nie każdy ma przecież aspiracje i chęci do późniejszego kontynuowania nauki na uczelniach. Młodzi wybierają instytucje policealne. Jaki więc kierunek warto wybrać? Oto propozycja odpowiedzi na niniejsze pytanie.

Które zawody są poszukiwane bezsprzecznie?

Epoka wyścigu szczurów pomału się dopełnia. Coraz to częściej wyszukując pracy zwracamy uwagę nie tylko na materialne profity, ale i na niewysoki poziom napięcia, przyjemną atmosferę w biurze, czy również przestrzeganie godziny, o której będziemy wychodzić z niej do domu. W dalszym ciągu jednakże wybierając uczelnię oraz kursy nie inspirujemy się naszymi marzeniami, lecz tym, czy po zdobyciu wykształcenia, odszukamy dobrze płatną posadę. Które zawody są poszukiwane naprawdę?

Profesjonalne szkolenia - w jaki sposób się je planuje, kto je przeprowadza, czy są pożyteczne?

sala szkoleniowa
Author: New Zealand Tertiary Education Union
Source: http://www.flickr.com
Coraz więcej firm organizuje szkolenia i różnorodne kursy dla swoich pracowników. Owych szkoleń istnieje na rynku niezwykle dużo, bo fakty są niezaprzeczalne - szkolenia dla pracowników są to najdoskonalsze formy rozwoju się pracowników i zdobywania nowych kompetencji. Da się powiedzieć, iż zawierają one praktycznie każdą tematykę potrzebne do prawidłowego działania przedsiębiorcy.

Praca kuriera - na czym dokładnie polega

kurier rowerowy
Author: Garry Knight
Source: http://www.flickr.com
Zawód kuriera staje się coraz bardziej atrakcyjny. Jedną z przyczyn jest coraz bardziej modne kupowanie przez internet. Oferty pracy kurier jest możliwość spotkać w każdym mieście. Szczególność pracy gońca polega nie tylko na rozwożeniu przesyłek, lecz także ich przyjmowaniu. Przed podjęciem każdej profesji, a w szczególności pracy na stanowisku posłańca, trzeba gruntownie przeanalizować własną indywidualność i cele zawodowe.